بنا: با ماندن در خانه زنجیره شیوع کرونا را بشکنیم
۹۷۲۳۹۹
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴
۱۹۲۴ 
آقای خاص کشتی فرنگی و یکی از بهترین مربیان کشتی دنیا گفت: امیدوارم مردم کشورم در این شرایط حساس با توجه به هشدارهای بهداشتی در منزل بمانند تا زنجیره شیوع ویروس کرونا شکسته شود و از بین برود.

ایرنا: آقای خاص کشتی فرنگی و یکی از بهترین مربیان کشتی دنیا گفت: امیدوارم مردم کشورم در این شرایط حساس با توجه به هشدارهای بهداشتی در منزل بمانند تا زنجیره شیوع ویروس کرونا شکسته شود و از بین برود. محمد بنا افزود: طبیعات همه جامعه و آدم‌هایی که در جامعه زندگی می‌کنند، موضوعی را که مرتب هشدار داده می‌شود که از خانه بیرون نیایید را رعایت کنند و به گونه‌ای رفتار کنیم که با بودن در خانه این رنجیره بشکند و سرایت از بین برود. البته حرف‌های من تکراری شده و مردم نباید بگذارند که تکرار شود و با ماندن در خانه به توصیه کارشناسان عمل کنند.

وی اظهار داشت: گاهی اوقات که برای گرفتن نان بیرون می‌روم، می‌بینم که برخی از مردم در خیابان‌ها هستند و قدم می‌زنند و از سوی دیگر جای تشکر دارد که مسوولان شهری در شهری که زندگی می‌کنم برخی خیابان‌ها و مغازه‌ها را تعطیل کرده و ضدعفونی می‌کنند.

بنا تصریح کرد: اگر بخواهیم بر این ویروس پیروز شویم و آنرا ریشه کنیم و تا یکی یا ۲ ماه آینده جمعیت میلیونی از کشورمان گرفتار آن نشوند، مجبوریم که قرنطینه خانگی را جدی بگیریم و در خانه بمانیم.

وی خاطر نشان کرد: من هم بعد از تعطیلی اردوها و از همان ابتدا در کنار خانواده و در منزل خودمان را قرنطینه کرده‌ایم. گاهی پیام‌هایی را می‌بینم که بیماران کرونایی می‌گویند کاش یک ماه تحمل می‌کردیم و یک ماه در منزل می‌ماندیم و به این بیماری دچار نمی‌شدیم و خانواده و بستگان را گرفتار نمی‌کردیم که این سخن آنان برایم جالب توجه است و امیدوارم که مردم فهیم و عزیز کشورمان به این موضوع توجه داشته باشند و تحمل کنند و این روزها را در خانه بمانند.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی همچنین با قدردانی از پزشکان و پرستاران کشورمان تصریح کرد: واقعا دستشان درد نکند و این روزها جانفشانی و از خودگذشتگی می‌کنند و در خط مقدم جبهه سلامت قرار دارند و هر چند که ما کاری از دستمان برنمی‌آید و به هر حال خدایی آن بالا است و به آنان توجه دارد.

وی تصریح کرد: سال ۹۸ سال سختی برای همه بود و امیدوارم سال ۹۹ سال خوبی برای مردم کشورم و همه مردم دنیا باشد و نخستین آرزویی که دارم این است که این ویروس از شر کل دنیا کم شود که راحت‌تر بتوانیم به یکدیگر محبت کنیم و آنقدر نباید ترس از این ویروس وجود داشته باشد. همه باید مراقب قلب‌های مهربان خود با رعایت بهداشت باشیم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج