مدافع کرونایی والنسیا: بدون هیچ نشانه‌ای مبتلا شدم
۹۷۲۴۳۰
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴
۱۶۱۰ 
مدافع میانی تیم فوتبال والنسیا که به ویروس کرونا مبتلا شده، وضعیت جسمانی خود را خوب توصیف کرد.

خبرگزاری فارس: «الیاکیم مانگالا» که جزو بازیکنانی است که گرفتار ویروس کرونا شده اند، به هوادارانش خبر داد که اوضاع جسمانی مناسبی دارد.

مدافع 29 ساله و فرانسوی که بدون هیچ علامت و نشانه ای از ویروس کرونا، تست مربوط به این بیماری را انجام داد و مثبت اعلام شد، از طریق فضای مجازی سعی کرد آخرین وضعیت خود را به دوستدارانش اطلاع دهد.

او گفت: بدون هیچ نشانه ای متوجه شدم که مبتلا به ویروس کرونا شده ام.البته باید اطمینان خاطر دهم که حالم اکنون خوب است.

مانگالا افزود: اکنون تنها و به صورت ایزوله در منزل هستم. خانواده ام و پزشکان مرتب با استفاده از تلفن و اینترنت با من در تماس هستند. جای نگرانی وجود ندارد.

او ادامه داد: وقتی گرفتار این بیماری شدم، برایم مشخص شد که حتی بدون هیچ نشانه ای می توان کرونا گرفت. از این جهت به همه توصیه می کنم تمام دستورات بهداشتی را رعایت کنند. همینطور در منزل بمانند.اگر این کارها را انجام دهیم، می توانیم امیدوار باشیم که کرونا را مهار خواهیم کرد. در پایان از ابراز محبت همه نسبت به خودم تشکر می کنم.پس مراقب خودتان و اطرافیان باشید و دستورات پزشکی را رعایت کنید.

طبق آخرین اطلاعات سازمان بهداشت جهانی، تاکنون در سراسر جهان 156 هزار نفر مبتلا به ویروس کرونا شده اند که 5819 نفر جان خود را از دست داده و بیش از 72 هزار نفر نیز سلامتی خود را باز یافتند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج