احتمال استمرار تعطیلی مدارس‌ِ استان تهران
۹۷۴۷۵۶
۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۴
۲۲۳۲۱ 
فرمانده ستاد مدیریت کرونا در شهر تهران، گفت: اگر بخواهیم مردم در منزل بمانند تا زنجیره انتقال ویروس کرونا کنترل شود، مهم‌ترین نکته برای آن، استمرار تعطیلی ادارات و مراکزی از این قبیل است و این موضوع قرار است بررسی شود.

ایسنا: فرمانده ستاد مدیریت کرونا در شهر تهران، گفت: اگر بخواهیم مردم در منزل بمانند تا زنجیره انتقال ویروس کرونا کنترل شود، مهم‌ترین نکته برای آن، استمرار تعطیلی ادارات و مراکزی از این قبیل است و این موضوع قرار است بررسی شود.

دکتر علیرضا زالی در جمع خبرنگاران در خصوص موج بازگشت مسافران نوروزی به شهر تهران، گفت: هنگامی که این افراد قصد خروج از شهر را داشتند به وسیله تب‌سنج مورد بررسی قرار گرفتند اما برخی افراد که بدون علامت هستند یا در دوره نهفتگی بیماری قرار دارند طبعا در این روش به درستی شناسایی نشدند.

احتمال استمرار تعطیلی مدارس‌ِ استان تهران

وی با تاکید بر اینکه "ممکن است فردی که در دوره نهفتگی قرار دارد پس از رسیدن به شهر مقصد علائمش آشکار می‌شود"، ادامه داد: به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم عزیزان ما در هلال احمر و وزارت بهداشت، پروتکل جامع‌تر و سخت‌تری را برای غربالگری مسافران هنگام بازگشت به شهرها انجام دهند که بخش زیادی تحت پوشش قرار گیرند.

زالی افزود: پیشنهاد مشخص ما این است که در ورودی شهرها محلی مشخص شود و مسافران به آنجا هدایت شوند تا توسط پزشک معاینه شوند و تنها به تب‌سنج اکتفا نشود؛ چراکه برخی افراد با مصرف تب‌بر علائمشان کاهش می‌یابد. کسانی که بدون توجه به هشدارها به سفر رفته‌اند و بار زحمتی به دوش کادر درمانی گذاشته‌اند باید این میزان معطلی برای انجام چنین کاری را بپذیرند.

فرمانده ستاد مدیریت کرونا در شهر تهران با تاکید بر اینکه "تب‌سنجی روشی قطعی برای شناسایی بیماران نیست"، تصریح کرد: تب‌سنجی زمانی ارزشمند است که افراد را مورد معاینه بالینی قرار دهیم و طی پرسش‌ها و مشاهدات سایر علائمشان را نیز بررسی کنیم.

وی درباره موارد مطرح شده در جلسه امروز ستاد مدیریت کرونا در شهر تهران، گفت: طی نامه‌ای از وزیر بهداشت در خواست‌هایی داشته‌ایم. مواردی مانند کلیه پیشنهادات برای ایجاد جریمه و طراحی مکانیسم‌هایی برای عدم خروج افراد از استان تهران و ... از جمله موارد قید شده است. نکته مهم این است که اگر بخواهیم مردم در منزل بمانند مهم‌ترین نکتۀ آن، استمرار تعطیلی مراکز اداری و ... که این موضوع قرار است بررسی شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 18
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:41 - 1399/01/04
بهترین کاراین است که تهران راببندند واجازه ورود ندهند اونها که رفتند مسافرت هرجابودند بمانند تا مشکل حل بشه اینطوری یاد میگیرند که توصیه نرفتن راجدی بگیرند ودیگران را به دردسر نیندازند
پاسخ ها
بدون نام
Romania
۰۲:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۵
شما که اینهمه مدت تعطیل کردید یک دو ماه هم روش تعطیل کنید خیالمون راحت بشه مدارس و خابگاههای دانشجویی بدترین مکانها برای تسریع شیوع ویروسه
Iran, Islamic Republic of
20:49 - 1399/01/04
چرا ادارات تعطیل نمیشود؟ برای چی هی میگید در خانه بمانید وقتی ادارات و تعطیل نکردین
United States
20:51 - 1399/01/04
توروخدا هرکاری میکنین
زودتر
Iran, Islamic Republic of
20:59 - 1399/01/04
به شرطی که انسان باشید و این کارها را انجام دهید
Iran, Islamic Republic of
21:04 - 1399/01/04
فرمانده ستاد مدیریت کرونای تهران!!! تو چه جور فرمانده ای هستی که هیچ کس درخواست های تو رو جدی نمی گیره!؟
Iran, Islamic Republic of
21:11 - 1399/01/04
مرگ بر همتون که قم قرنطینه نکردید و راه پیمایی برگزار کردید
Iran, Islamic Republic of
21:49 - 1399/01/04
مرحبالکم. اگرمسافران راحت واردشهرهاذشوند وبرگردند دوباره شیوع زیاد میشه وتمام زحمتها به هدر میره. باید فرقی بین اونایی که همکاری نکردن باسایرین باشه.
Iran, Islamic Republic of
22:02 - 1399/01/04
بقیه شهرها چی ؟؟؟
اصفهان . شیراز. کاشان . رشت
Iran, Islamic Republic of
22:05 - 1399/01/04
فقط تهران؟ ما ...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۵
همه مدرسه ها را تعطیل کنید
آخه بچه ها که رعایت نمی کنند
تو رو خدا همه مدرسه ها را تعطیل کنید
تو رو خدا
Iran, Islamic Republic of
22:33 - 1399/01/04
شما بخوای یا نخوای کسی مدرسه برو نیست .
Iran, Islamic Republic of
22:37 - 1399/01/04
تروخدا اصفهانم تعطیل کنین خیلی کیف میده
Iran, Islamic Republic of
00:33 - 1399/01/05
این بنده خدا که فقط حرف میزنه اما نوع عمل کاملا متفاوت هست
بهتره اصلا اظهارنظر نکنه تا مردم دچار تناقض و سردرگمی نشوند
Iran, Islamic Republic of
00:45 - 1399/01/05
سایرکشورهای جهان منهای ایران دارن بشدت کنترل می کنند وضعیتشون اینه وای به حال ما که قشنگ وسط بحران کروناییم با هزارویک بدبختی و مسئولین و مدیران بی عرضه و بی کفایت و تنبل
Iran, Islamic Republic of
02:59 - 1399/01/05
موقعی که ادارات وبانکها بازه بسته بودن مدارس ودانشگاه چفایده داره اخه چرا قرنطینه نه٬ بستن ادارات وبانکا ن٬٬ یعنی پس فقط مردم تو خونه بشینن مشکل حل میشه
Iran, Islamic Republic of
06:11 - 1399/01/05
اونایی که رفتن سفر و به هشدارها توجه نکردن باید چک کامل بشن وخوب معطل بشن تا یاد بگیرن در شرایط ویژه سلامت مهمتر هست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج