مجوز فعالیت فدراسیون‌ها و باشگاه‌ها صادر شد
۹۷۴۹۳۱
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۸
۴۸۶۹ 
ستاد مقابله با کرونا در ورزش برخلاف صحبت‌های مطرح شده در روز گذشته اعلام کرد فعالیت فدراسیون ها و باشگاه‌ها با رعایت اصول بهداشتی بلا مانع است.

خبرگزاری ایلنا: ستاد مقابله با کرونا در ورزش برخلاف صحبت‌های مطرح شده در روز گذشته اعلام کرد فعالیت فدراسیون ها و باشگاه‌ها با رعایت اصول بهداشتی بلا مانع است.

ستاد مقابله با کرونا در ورزش با صدور اطلاعیه شماره ۶ از فدراسیون‌های ورزشی، باشگاه‌های طراز اول، ادارات کل ورزش و جوانان استان‌ها و به طورکلی از مجموعه ورزش کشور خواست با رعایت استانداردهای بهداشتی امور اداری را پیگیری کنند.

در این اطلاعیه آمده است: «با توجه به بازگشایی ادارات و پیگیری امور جاری ورزش کشور، تمام فدراسیون‌های ورزشی، باشگاه‌های طراز اول، ادارات کل ورزش و جوانان استان‌ها و بخش‌های مختلف ورزش کشور مکلفند پیگیری امور اداری را برابر رعایت دقیق نکات بهداشتی و مطابق دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا انجام دهند.

غربالگری (تب سنجی) کرونا در مبادی ورودی، گندزدایی اماکن اداری، رعایت فاصله بهداشتی کارمندان، استفاده کارکنان از ماسک و دستکش، وجود مواد ضدعفونی کننده دست و رعایت کامل نکات بهداشتی در تمام بخش‌های ادارت برای پیشگیری و مقابله با کرونا از جمله مواردی است که باید به جد مد نظر قرار گیرد.»

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج