روحانی: سختگیری‌ها در برابر کرونا بیشتر می‌شود
۹۷۵۱۵۹
۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۱
۱۳۴۶۷ 
روحانی با اشاره به طرح فاصله گذاری اجتماعی گفت:این طرح سخت گیرانه است و برای سفرها مشکلاتی به وجود می آورد و از مردم می خواهد زودتر از سفر برگردند و از موج بعدی سفرهای ممانعت می کند.

خبرگزاری مهر: روحانی با اشاره به طرح فاصله گذاری اجتماعی گفت:این طرح سخت گیرانه است و برای سفرها مشکلاتی به وجود می آورد و از مردم می خواهد زودتر از سفر برگردند و از موج بعدی سفرهای ممانعت می کند.

حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز (چهارشنبه) در جلسه هیئت دولت در مورد مباحثی که در ستاد مبارزه با کرونا مطرح شده است گفت: غیر از مکان‌های که مواد لازم و کالاهای ضروری را در اختیار مردم قرار می‌دهند مانند فروشگاه‌هایی که مواد غذایی یا داروخانه‌ها یا جاهایی که برای زندگی مردم ضرورت دارد، تعطیل کردیم چون سلامت مردم برای ما اهمیت داشته است.

وی با بیان اینکه از ۲ میلیون و چهارصد و پنجاه هزار کارمند دولت، بخش اعظم سر کار نیستند و تعطیل شدند، افزود: به جز یک اقلیتی در بخش بهداشت و درمان که با تمام وجود در حال کار و فعالیت هستند. ما گفتیم یک سوم کارمندان بصورت گردشی سرکار بیایدند که این کار هم به خوبی دارد انجام می‌شود.

رئیس جمهور اظهار داشت: به خاطر دلیل اینکه ناچار هستیم آب، برق و انرژی و مواد غذایی را تامین کنیم و محصول کشاورزی را به بازار برسانیم و همه آنهایی که برای تولید کار می‌کنند و همه کارخانجاتی که مواد خوراکی و مواد شوینده لازم را تولید می‌کنند باید بتوانند به شکل حداکثری به فعالیت خودشان باید ادامه بدهند برای اینکه نیازهای مردم تامین شود.

روحانی با بیان اینکه باید توجه کنیم که هم نیاز داریم به اینکه بخش اعظم مردم در خانه بمانند و هم یک اقلیت کوچکی برای تامین نیازمندی‌های ضروری مردم کنار فعالیت‌های اقتصادی و کارگاه‌های تولیدی خودشان باشند، افزود: این کار به خوبی در حال انجام گرفتن است. امروز مردم برای تامین نیازمندی‌های ضروری‌شان بحمدالله در یک شرایط نسبتا مناسبی قرار دارند.

وی اظهار داشت: دیروز در ستاد مبارزه با کرونا یک بحث مفصلی شد که سخت گیری ها باید بیشتر شود. طرحی را وزارت بهداشت تحت عنوان فاصله گذاری اجتماعی آورده که سخت گیری بیشتری شود.

رئیس جمهور گفت: چون این بحث نیاز به تخصص و دقت بیشتر دارد، کمیته اجتماعی امنیتی که به ریاست وزیر کشور است محول شد و با توجه به صحبت‌هایی که با وزیر کشور داشتم صبح هم دنبال می‌کردم ولی تدوین این طرح تا ظهر طول می‌کشد ولی بالاخره تصویب و ابلاغ می‌شود. این ابلاغ ممکن است یک ذره سخت گیرانه باشد و برای سفرها مشکلاتی به وجود بیاورد و از مردم بخواهد زودتر از سفر برگردند و از موج بعدی سفرهای ممانعت کند. ما باید موج دیگر کرونا را مدیریت کنیم و تا شنبه ۱۶ فروردین این طرح سختگیرانه باید اجرا شود.

وی افزود: از همه رانندگانی که از مبدا بنادر کار می‌کنند و جنس‌ها را به کارخانه‌ها می‌رسانند و مواد را از کارخانه‌ها به مغازه‌ها می‌رسانند و در اختیار مردم قرار می‌دهند و همچنین از آن بخش ریل و هواپیما که محصولات لازم را در اختیار مردم قرار می‌دهند و پروازهای لازم را انجام می‌دهند نیز قدردانی کنیم.

رئیس جمهور گفت: الان به‌رغم مشکلاتی که ما داریم، آنچه برای دارو، درمان مردم، مواد شوینده ضرورت دارد که ما از خارج تامین کنیم، ارز آن بدون استثنا تامین می‌شود. آنجایی که لازم است هواپیمای ما می‌رود و مواد لازم یا تجهیزات لازم پزشکی را وارد کشور می‌کند ما باید به دلیل کار عظیمی که در این خصوص در حال انجام است باید از همه اینها قدردانی کنیم.

رئیس جمهور همچنین به فرآیند درمان بیماری کرونا در کشور اشاره کرد و اظهار داشت: در زمینه درمان و مراجعه مردم به پزشکان، کار خوبی در کشور در حال انجام است و تقریبا داریم غربالگری می‌کنیم که چه کسانی باید در خانه بمانند و چه کسانی باید به پزشک مراجعه کنند. تا امروز کمبود تخت، پرستار و پزشک نداریم؛ ۶۰ درصد تخت بیمارستانی ما در مشهد خالی است و ۳۰ درصد از تخت‌های بخش ویژه هم جای خالی دارد.

روحانی گفت: مردم مطلع باشند دستورالعمل اولیه ما این بوده که هر کشوری که کمک می کند کمک های آنها را برای مساله کرونا دریافت کنیم، برخی کشورها کمک کردند ماسک و داروهای موردنیاز و تجهیزات پزشکی به ایران دادند، کمک های آنها وارد کشور شده است.

وی اظهار داشت: نباید از کمک یک کشور که مقداری کم یا زیاد است و شاید به آن صورت هم به کمک کم آنها نیاز نداشته باشیم، ولی مبنا این است که هر کشوری از کمک بخواهد در حد توان به آنها کمک می کنیم و کمک کشورهایی را خواهان کمک به ایران هستند دریافت می کنیم.

رئیس جمهور گفت: در این زمینه وزارت کشور، بهداشت و درمان و وزارت امور خارجه در یک چارچوب درستی عمل کردند و کار را پیش بردند، به این نکته باید توجه داشته باشیم، از طرفی وزارت امور خارجه حرکت بسیارخوبی را برای حرکت افکار عمومی و «نه گفتن به تحریم» آغاز کرده است، الان در شورای امنیت سازمان ملل نیز این بحث مطرح است که مصوبه‌ای به تصویب برسد که در شرایط کرونا همه تحریم‌ها کنار زده شود و در این زمینه فعال هستند.

روحانی به مکالمه تلفنی با مقام‌های یکی از کشورهای عضو غیر دائم شورای امنیت اشاره کرد و گفت: آنها گفتند که طرح ما آماده است و می خواهند آن را در شورای امنیت مطرح کنند، تلاش بر این است که پول‌های مسدود شده ما در کشورهای مختلف در این شرایط آزاد شود و قدم های خوبی نیز در این زمینه برداشته می شود.

وی تاکید کرد: همه بخش‌های مختلف تلاش می کنند که نیازمندی های مردم در زمینه بهداشت، درمان تامین شود البته بار اصلی مسئولیت بر دوش وزارت بهداشت و درمان، پزشکان و پرستاران و کارد پزشکی عزیز ما است که این مسئولیت را انجام می دهند.

رئیس جمهور همچنین با بیان اینکه همه مقامات از مردم درخواست کردند در این ایام مردم به سفر نروند، خاطرنشان کرد: دیروز آماری که استاندار خراسان رضوی به من ارائه داد نشان می‌دهد مردم همراهی کرده اند و استاندار خراسان رضوی گزارش داد که ۷۸ درصد سفرها در این استان کاهش پیدا کرده است. این به معنای همکاری خوب در کشور است.

وی اظهار داشت: پروازهای هواپیمایی و سفرهای هوایی ۸۸ درصد کاهش پیدا کرده است و اینها همه به معنی همکاری مردم است. اینکه ۷۸ درصد مردمی که عاشق علی‌ابن موسی‌الرضا بوده‌اند و دلشان می‌خواسته که در ایام روزهای اول سال در کنار مرقد مطهر آن حضرت باشند به توصیه‌ها و تاکیدات دولت، مسئولین و پزشکان و علما گوش کرده‌اند و نرفتند به معنی این است که یک همکاری خوبی در کشور انجام می‌گیرد و این همکاری باید ادامه پیدا کند.

روحانی به کمک دولت در قالب بسته های معیشتی اشاره کرد و گفت: مصوبات دیگری هم در زمینه کمک اقتصادی خواهیم داشت.

رئیس جمهور اظهار داشت: هر طرحی نیاز به کمک و مشارکت مردم دارد. اگر همه در کنار هم باشیم راحت تر انجام می شود. مردم باید از فردا آمادگی سخت گیری‌ها را داشته باشند.

روحانی با بیان اینکه برای مسأله مالیات، چک، بیمه کارگران برای کارفرماها که می‌توانند مهلت دهیم، گفت: اینها همه مصوباتی بوده که تصمیم گرفتیم و ابلاغ کردیم.

وی با بیان اینکه مصوبات دیگری هم خواهیم داشت، اظهار داشت: فردا هم جلسه ویژه همین بخش اقتصادی در این زمینه است. هر توانی داشته باشیم از توان دولت و امکان کشور استفاده خواهد شد برای اینکه مردم در فشار کمتری باشند.

رئیس جمهور با تاکید براینکه هر طرحی بخواهد موفق شود، کمک و مشارکت شما مردم عزیز را نیاز دارد، گفت: اگر شماها همه پای کار باشید و همه دولت را یاری و کمک کنید و همه کنار هم باشیم، راحت‌ می‌توانیم اجرا کنیم اما اگر عده‌ای از مردم نخواهند، خیلی کار سخت‌تر می‌شود.

وی به باراندگی های اخیر اشاره کرد و افزود: باید تشکر کنم از همه آنهایی که در این زمینه به امداد شتافتند برای این مردم عزیز، استاندارها، فرماندارها و ستاد بحران همه پای کار هستند، وزارتخانه‌های مربوطه پای کار هستند که آب و برق مورد نیاز مردم تامین شود.

رئیس جمهور با بیان اینکه اعتباراتی که مورد نیاز است همه را مصوب خواهیم کرد و در اختیار قرار می‌دهیم و ان‌شاء الله این خسارت‌ها را ترمیم می کنیم، گفت: مردم عزیز ما هم در این زمینه به کمک استان‌هایی بشتابند که این روزها سختی‌های زیادی دارند و تحت فشار هستند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 91
در انتظار بررسی:2
Iran, Islamic Republic of
11:10 - 1399/01/06
قدیمیا میگفتن قربون عقل آخر مسلمون
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۶
موندم با کدوم ساز رئیس جمهور برقصم
هر روز ی چیز میگه
ی روز میگه اوصاع عادیه
امروزم اینو فرمایش فرمودن
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۶
وای چقد حرف زده
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۶
نخير ! بيماري رو كاملا گسترش دادن و حالا منتظربهره برداري ازش هستن !!!
AAAAAAAAAA
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۶
روحانی دیر آمدی قطار رفت
Iran, Islamic Republic of
11:16 - 1399/01/06
درست میشه.من فکر کردم روحانی میفهمه.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۶
روحانی شبه گفت همه چیز به روال عادی بر می گردد هفته پیش گفت قرنطینه نداریم این هفته گفت از کشور ها پیشرفته وضعیت بهتر داریم اونها فروشگاه ها خالی کردن ولی مردم اروم خرید میکنند و امروز میگه سختگیری بشتر روحانی بخواب ما بیداریم
Iran, Islamic Republic of
11:16 - 1399/01/06
این مردم باید زور بالای سرش باشه وگرنه کل ملتو با این بی مبالاتی به بعد فنا میدن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۶
داداش مقصر اصلی این فاجعه دولت است یکی به خاطر دیر اعلام کردن و دیگری قرنطینه نکردن دولت به خاطر این که مردم را در قرنطینه ساپورت نکند شهرها را قرنطینه نمیکند مگر مردم ایران حیوان هستند که زور بالای سرشان باشد افرادی مانند شما هستند که دارند به ما همجوره ظلم میشود
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۶
مردم کار نکند کارگران کارمندان حقوق ندارن چکار کنند خود شون در قرنطینه ها شیشه ای مردم درتشیع جنازه فرمانده خود جوش گشت ارشاد کجایی در منکرات
Iran, Islamic Republic of
11:17 - 1399/01/06
یکی مثل ما کارگر بیکار بدون هیچ حمایتی در خانه ماندیم ولی افراد دیگری پول داراز روی بی خردی میرن مسافرت بعد هم گرفتاریش برای ما بیشتر میشه دولت باید جلو این افراد خاءن رو بگیره
Iran, Islamic Republic of
11:17 - 1399/01/06
چه نظری بنویسم، وقتی میدونم منتشر نمیکنی!!!!!
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۶
موافقم ، جالب اینه که امثال همین برترینها با تفکر سیاسی که دارن ادعای آزادی بیان هم میکنن .
یه پیشنهاد دارم و توقع انتشار هم نیست و فقط برای خودتونه برای اینکه بیش از این خراب نشید و راه نجاتی داشته باشید بهتره که اعلام کنید صرفاً پیامهایی را که الفاظ زشت و رکیک داره رو منتشر نمیکنیم و واقعاً هم بهش عمل کنید .
Iran, Islamic Republic of
11:19 - 1399/01/06
این کار باید از قبل از عید انجام میشد.
پاسخ ها
من
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۶
وایسادن همه گیر که شد الانم فقط حرف میزنن چون مرگ ومیر ملت به نفعشونه
Iran, Islamic Republic of
11:23 - 1399/01/06
آقای رئیس جمهور:
چرامسئله رواینقدربزرگترمیکنید؟!
چراداریدهول میشوید؟!
کشوربا احتمالات شماودیگران اداره میشود!!!
Iran, Islamic Republic of
11:26 - 1399/01/06
این حرفا یجوری هست انگار تازه 2 نفر تو قم برای بار اول کرونا گرفتن
اخه از تو چه انتظاری باید داشته باشیم؟؟
Iran, Islamic Republic of
11:27 - 1399/01/06
عجله ای نبود،خواب صبح بهاری بیشترازاینهالذت بخش است.این جلسه رامیشدشنبه ظهرانجام داد،دولت مردم راشرمنده میکند.باشدکه مردم تلافی کنند.سپاس ازمهربونیهایتان
Iran, Islamic Republic of
11:27 - 1399/01/06
من یک کارمندم و هر روز سرکارم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۶
مجلس تعطیله ونمایندهای بی لیاقت در استراحت .آخه خون اونا رنگین تره از مردم عادی .ماهیانه میلیاردی حقوق می‌گیرند یا تو مجلس خواب باشند یا تو خونه در حال استراحت .خدایا کجاست عدالت
Iran, Islamic Republic of
11:31 - 1399/01/06
خسته نباشید برنامه هات خوب داره پیش میره.
Iran, Islamic Republic of
11:33 - 1399/01/06
تو فقط حرف بزن عمل نکن... کدوم جمعه می خوای بفهمی نمی دونن
Iran, Islamic Republic of
11:35 - 1399/01/06
خیلی جالبه کارمندا از اطراف تهران (کرج، هشتگرد، رباط کریم و .....) به تهران بیان مشکل نیست ولی اگر یکی از تهران بره باغش در همان حوالی مشکل است.
Iran, Islamic Republic of
11:35 - 1399/01/06
آقای رییس جمهور حال چه عجله هنوز نصف مردم کرونا نگرفتن کمی صبور باشید والله ما یک ماه است سعی کردیم درخانه بمانیم شما تازه کمی سخت میخواهی بگیرید آقا فکر کنید اینها اشوبگر هستند باز هم مماشات میکردید
Iran, Islamic Republic of
11:40 - 1399/01/06
اقای رئیس جمهور دیگه داره واقعا دیر میشه
چرا شما همش دنبال بوریس جانسونی؟ یه کم از رفقای چینی الگو برداری کنید که خیلی موفق بودند.
پاسخ ها
من
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۶
اینها میخان با سپر بلا کردن مردم تحریم هارو بشکنن
Iran, Islamic Republic of
11:42 - 1399/01/06
هند با یک میلیارد و پانصد میلیون جمعیت به مدت 21 روز قرنطینه اعلام کرد.
ایران با 80 میلیون جمعیت میگه قرنطینه نداریم.
Iran, Islamic Republic of
11:42 - 1399/01/06
چه عجب حاجی

اگه از همون اول سهمیه بنزین ها محدود میشد و فقط برای کارهای ضروری یه مقدار شارژ میشد و پمپهای سی ان جی هم کاملا بسته میشد ، الان این بیماری کنترل شده بود
Iran, Islamic Republic of
11:42 - 1399/01/06
یه کلام از مادر عروس مردم خودت نابودی کردی اگه کرونا نکششون خندهای تو میکششون
Iran, Islamic Republic of
11:43 - 1399/01/06
برو عمو تو تا از خواب بیدار شوی دو سوم مردم ایران را به کشتن دادی لطفاً فقط با سکوتت و بستن دهنت مرهمی بر زخم مردم باش
Iran, Islamic Republic of
11:44 - 1399/01/06
اراده خداوند بازی ستمگران عالم راتغییر داد.بازمنافقین و کفار
دردایره تغییر بازی میکنند.براستی چه انتظاری برای بهبود وضع
موجود است.اگرمعانی قرآن رادرهرسوره آیاتی تذکر است.تذکر
تذکر تذکر تدبیر واندیشه است.وقتی روشنفکران دنیا عقلانیت را
هوای نفسانی و آزادی تفسیر کرده وقوانین الهی زیر پا میگذارنند
نظم وقوانین انسانی وطبیعت زندگی بشر آلوده به هزارویروس
می کنند.پیدانیست.وقتی میلیارد ها انسان ازندگی طبیعی حتی
یک سفر تفریحی محرومند.ولی میلیون ها درعیش ونوش وهرزگی
بسرمبرنند.الحمدالله رب العالمین جهان کتاب وحساب دارد .زمین
آسمان آماده باش است.یک ویروس کرونا جهان را زمینگیر کرد.از
ندیده این همه وحشت است.دراین وحشت سیاست بازان عالم مذموم دنبال نابودی فرهنگ واقتصاد انسانیت حتی نابودی بشر
فکر میکنند.رذالت تاکجا ؟!!!!شرق وغرب عالم بیقرار ه بیقرار‌.
گرخدا خواهد عدو سبب کارخیرشود.مردم دنیا اگربیدار شود.
ظهور منجی عالم هویدا شود اللهم عجل الولیک الفرج
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۶
اینجا جای این حرفا نیست.مردم دیگه حوصله خودشونم ندارن چه برسه به خوندن طومار تو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۶
بخاطر امثال شماست که وضعیت کشور اینه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۶
خودتو به یه روان شناس نشون بده تو باغ نیستیا
Iran, Islamic Republic of
11:45 - 1399/01/06
فقط بایدبگیم هرچی شمامیگیددرسته تانظرات ثبت بشه،ریس شبکه بایدیکم واقع بین وباشعورباشه.ضمناعرضه داشته باشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۶
که نه عرصه دارد نه شجاعت
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1399/01/06
چرااولش اینکارونکردین وام بانک جهانی بگیرین وجون ملت مملکت یعنی مهم نیست ۵میلیارددلاراینقدرارزش داشت فقط ۱۰۰برابراین پول وخرج افغانیا میکنیدایرانی قربانی افغانی
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1399/01/06
چرااولش اینکارونکردین وام بانک جهانی بگیرین وجون ملت مملکت یعنی مهم نیست ۵میلیارددلاراینقدرارزش داشت فقط ۱۰۰برابراین پول وخرج افغانیا میکنیدایرانی قربانی افغانی
Iran, Islamic Republic of
11:47 - 1399/01/06
هوص اینکه بگه هرکی رفته نرایدیه ماه بیادمیگه زودبرگردین خخختتت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۶
جان؟!!!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۶
خداوکیلی هرکی این متنو ترجمه کرد ۱۰۰ تومن میدم خخخ
Iran, Islamic Republic of
11:51 - 1399/01/06
اقای ریس جمهور سلام ورا به بانکهای ابلاغ نمیکنید این اقساط وامها به غیر از قرض الحسنه که اعلام نمودید من دوقسط بانک معوق داشتم بانک مهر اقتصاد روز پنجم زنگ زد گفت بیا بانک گفت مگه خون شما از ماها رنگینتره بیا بانک قسططت بده کرونا هم گرفتت بگیره خدا واکیلی این چه قانونیه این چه وضعیه اصلا مراعات نمیکنن لعنت بر ای کارمند بانک بیشرف متاسفانه ماها درحق هم ظلم میکنیم ومیگویم کسی نیست درصورتی که خدا نظاره گره تمام کارهایمان هست مردم ایران بایستی زور بالای سرشان باشد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۶
به جون بچم من سیزده سال پیش وام گرفتم از بانک کشاورزی الان به خانه پدرم زنگ زدن تسویه نکردی بیا بانک.سه بار توی دو هفته قبل عید زنگ زدن.مادرمم بدون اطلاع من رفت بانک زنگ زد به من شماره ملیتو بده گفتم برا چی.گفت اینجورشده.منم زنگ زدم بانک هرچی از دهنم در اومد مودبانه نثارشون کردم.واقعا متاسفم
Iran, Islamic Republic of
11:52 - 1399/01/06
تا نباشد چوب تر فرمان نبرد گاو نر
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۶
شاید شما احتیاج به چوپ تر داشته باشید
Iran, Islamic Republic of
12:03 - 1399/01/06
فقط یه وقت ستاد تصمیمی نگیره شما صبح فردا خبردار بشی.عادت داری اینمدلی گند بزنی اخه. دیگ امار گندهات رفت بالا. ما نفهمیدیم یه عده دارن زیادی شلو میکنن یا تو برات نمیصرفه و زیادی شوخیش کرفتی!این موج مکزیکی های تو رو روانه حسن . روووووو روااااانه.
Iran, Islamic Republic of
12:04 - 1399/01/06
روحانی اجازه نده جاسوسان پزشکنمای فرانسوی وارد کشور شوند ؟!!؟؟؟؟؟؟؟؟!!!؟؟!؟؟؟؟.؟.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۶
برو بابا دنبال قاتل بروسلی هستی امریکا انگیلیس اسراییل فرانسه همه بد و جاسوس فقط دولت ما خوب است
Iran, Islamic Republic of
12:06 - 1399/01/06
اگر جان مردم برایتان ارزش داشت تمام جاده ها را مسدود میکردید واجازه هیچ سفری نمیدادید نه مردم به بها نه دیدن مدر ومادر سفر کنند و شهرها وروستاها را که کمترین امکاناتی ندارند را آلوده کنند همیشه دیر یادتان میافتد عامل بدبختی مردم خودتان هستید
Iran, Islamic Republic of
12:07 - 1399/01/06
چیز دیگه نبود ؟ تا حالا کجا بودی ؟
Iran, Islamic Republic of
12:12 - 1399/01/06
روحانی واقعا حالش خوب نیست یه روز زمینه شرایط عادی امروز میگه نه سخت شده بنده خدا قاطی کرده
Germany
12:12 - 1399/01/06
والا چی میشه بهش گفت ...فقط خدا ب فریادمون برسع بااین مسئولین
Iran, Islamic Republic of
12:14 - 1399/01/06
اگرتمام مراکز تفریحی وپارکها بسته بشه خیلی خوبه ، واقعا جان مردم درخطره
Iran, Islamic Republic of
12:17 - 1399/01/06
خسته نوای اقای روحانی الان دیگه که کل کسور درگیر کرد روزی 200مسافر وارد بروجرد لرستان میشه بدون هیچ خط مرزی
Iran, Islamic Republic of
12:20 - 1399/01/06
تازه از خواب عمیق بیدار شده داره قولنج میشکونه .
Iran, Islamic Republic of
12:25 - 1399/01/06
حسن دروغگو تمامی دروغ سنجها با رصد دروغهای حسن فریدون ازهم پاشیدن
Iran, Islamic Republic of
12:32 - 1399/01/06
شماها همون ملتی هستید که صبح تا شب صف کشیدید برای رای دادن به این
هنوز هم دارید بهش میگید الان دیره و چرا زودتر به فکر نیفتادی!
یعنی نمیتونید نکته به این سادگی را بفهمید که دلیل اهمال و تاخیر این بوده که مرض شیوع پیدا کنه تا تحریمها شل بشه و پولی گیرشون بیاد اما حالا که دیدند ترامپ کوتاه نمیاد تصمیم گرفتند جلوی شیوع مرض را بگیرند
ملتهای خنگ در جهان زیادند اما بدبختی اصلی در اینجاست که شماها با این سطح فهمتون احساس باهوش بودن و زرنگ بودن هم میکنید
Iran, Islamic Republic of
12:37 - 1399/01/06
دهن ما راسرویس کردید شما ،یکماه ما را از کار بیکار کردن حالا هم بدتر شده ،پول نون شب نداریم ،خوب ازاول ۲۰روز قرنطینه میکردی این همه مشکل برا مردم درست نمیکردید،اینا که نشستن توخونهدمیگن خوبرتعطیل کنید جیب شون پر پول ،حساب بانکی پرپول،هی میگن تعطیل کنید ،جمع کنید بابا
Iran, Islamic Republic of
12:38 - 1399/01/06
بذار راحت سال دیگه برا اون دو سه میلیونی که زنده میمونن سختگیری کن!!!!
Iran, Islamic Republic of
12:52 - 1399/01/06
زوده هنوز عمو حسن. چیزی نشده که دو هزار نفر مردن . راضی نیستیم به زحمت بیفتی
Iran, Islamic Republic of
12:57 - 1399/01/06
یک بار بیایید با پرداخت مبلغ مناسب افراد تابع قانون که مسافرت نرفته اند تشویق کنید وبا توجه به شماره خودرو افرادی که مسافرت سیاحتی می روند جریمه سنگین کنید خواهید دید مشکل حل خواهد شد
Iran, Islamic Republic of
12:58 - 1399/01/06
عـــــــــــــــــــــــــــــجب
Iran, Islamic Republic of
13:13 - 1399/01/06
اگه دسترسی دارین به مسئولان - بهشون بگین خب بجای این سایت ک سرعتشم خیلی کم هست
خیلی راحت میتونند با یک پیامک تو ی روز همه رو غربالگری کنن
پیامک بدن به همه هرکی علائم زیر رو داره عددشو به این شماره پیامک کنه
مثلا 1-سردرد 2- سرفه خشک 3- تب
هفته ای یک بار این پیامکو به همه بدن و هر هفته کنترل کنند مردم رو
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1399/01/06
آقای روحانی اون دلارهایی که کشورهای خارجه کمک کردندچیکارکردید چرا درمورد وجه های نقوصحبتی نکردید خوب معلومه اونا رفتن توی جیب خوداتون وآقازادهاتون
Iran, Islamic Republic of
13:33 - 1399/01/06
خوشم میاد روشون انقدر زیاده که باز نمیخوان اسم قرنطینه رو به زبون بیارن.(فاصله گذاری اجتماعی) .بابا چرا داری زور میزنی خب یه کلام بگو قرنطینه دیگه.ااااای خداااااااا.
Iran, Islamic Republic of
13:33 - 1399/01/06
بالاخره شنبه رسید! خسته نباشی پهلون
Iran, Islamic Republic of
13:41 - 1399/01/06
کم کم داره از خواب بیدار میشه
Iran, Islamic Republic of
13:48 - 1399/01/06
به نظر من قرنطینه کشور از روز شنبه ۲۴ اسفند تا جمعه ۱۵ فروردین فرصت بسیار خوبی بوده (با توجه به عملکرد ادارات و اصناف در سالهای گذشته) تا بتوان حرکت عظیمی در کنترل این بیماری داشت که متاسفانه این فرصت طلایی به راحتی از دست رفت.
این اقدامات مطالعه و دید بالایی در بحرانها میخواهد که مسئولان ما از آن بی بهره اند.
حال باید با استرس فراوان و هزینه بسیار بالاتر این بحران را پیش برد.
Iran, Islamic Republic of
13:52 - 1399/01/06
کاسب رو مجبور میکنه ببنده اماکن تو گیلان خدا لعنت کنه
Iran, Islamic Republic of
13:58 - 1399/01/06
سلام من یک کارمند هستم از مورخ ۹۸/۱۲
۲۹ الی پانزدهم باید سر کارباشیم
هیچ کسی هم محل نمبزاره
Iran, Islamic Republic of
14:12 - 1399/01/06
خداونداین دولدت این مشعولینرا یاریکند خداوند یک عقلیهم به بعظی ادمها بده که گوش بحفرف مسعولین بدهند وانتقاد پذیر باشند مردم اگر مسافرت نرند کنمیمیرند خداوند این بلارا از سر بندهاش رفع کنه پناه میبریم بخدا
Iran, Islamic Republic of
14:29 - 1399/01/06
این بیماری از دیماه شروع شده اما تو این کشور سیاست جای همه چی را گرفته حتی برا جون مردم هم ارزشی قائل نیستند که به اینجا کشیده شد روحانی کاش جواب همه بدبختی ها بدی .
Iran, Islamic Republic of
14:42 - 1399/01/06
چرا عاقل کاری که باز آید پشیمانی آقای رئیس جمهور .
Iran, Islamic Republic of
14:43 - 1399/01/06
جون مردم واسه شما مهمه عجب جوکی ندومبه
Iran, Islamic Republic of
15:01 - 1399/01/06
جيب مردم خاليه انو چيکار ميکنيد،مردم پول ندارن کرايه بدن
Iran, Islamic Republic of
15:56 - 1399/01/06
جناب اقای رییس جمهور نگران کرونا نباش فقیر بیچارها از ترس کرونا تو خونه از گرسنگی بیکاری از پا در میان
Iran, Islamic Republic of
18:35 - 1399/01/06
اين كارو بايد دوهفته مانده به عيد سخت ميگرفتيد نه حالا. آب از جوي رفته باز نگردد
Iran, Islamic Republic of
18:54 - 1399/01/06
حاجی اینا تحریم ها رو ور نمی دارن به این بهونه مردمو به کشتن نده قرنطینه نکردین آمار مریضی و کشته بالا بره بعد ناله کنید مردم دارن می میرن از تحریم تحریم رو ور دارین ولی دستتون رو شده هم پیشه مردم هم تو دنیا
Iran, Islamic Republic of
20:51 - 1399/01/07
فقط صداسیما دروغ میگوید ماکس توی داروخانه نیست الکل نیست چرا اینقدر دروغ میگوید ملت میدانند شما دروغ میگوید ملت نان شب ندارند بخورند خانواده ای هستم به نان شب محتاج هستم آخه چرا دروغ چقدر دروغ ملت دارن از گرسنگی میمیرند دست بردارید
Iran, Islamic Republic of
20:55 - 1399/01/07
دروغ نگو ید واقعا متاسفم برای همه مسئولین مردم از گرسنگی دارن میمیرن داری چکار میکنی ملت بمیرند راحت میشوند پول نان نداریم کدام کمک فقط حرف میزنی
Iran, Islamic Republic of
20:55 - 1399/01/07
دروغ نگو ید واقعا متاسفم برای همه مسئولین مردم از گرسنگی دارن میمیرن داری چکار میکنی ملت بمیرند راحت میشوند پول نان نداریم کدام کمک فقط حرف میزنی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج