استقبال ایران از ابتکار صلح دبیرکل سازمان ملل
۹۷۵۶۲۷
۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۳
۱۲۵۹۸ 
موسوی با اشاره به ابتکار صلح دبیرکل سازمان ملل متحد تاکید کرد: از هر ابتکاری که توقف جنگ و رفع محاصره مردم یمن را به همراه داشته باشد استقبال می‌کنیم.

خبرگزاری تسنیم: سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به پیشنهاد دبیرکل سازمان ملل متحد برای برقراری آتش بس در جنگ ها در همه مناطق جهان از جمله یمن برای آمادگی بیشتر در مقابله با پیامدهای گسترش کرونا، اظهار داشت: یمن در نتیجه جنگی ویرانگر در معرض بزرگ ترین فاجعه انسانی قرار گرفته است. تجاوز نظامی نیروهای خارجی و محاصره ظالمانه هوایی، دریایی و زمینی یمن در پنج سال گذشته راه‌های کمک رسانی به مردم مظلوم این کشور را مسدود نموده و اکنون گسترش بیماری کرونا در نبود حداقل امکانات و وخامت وضعیت انسانی در این کشور نگرانی‌ها را مضاعف کرده است.

موسوی افزود: جمهوری اسلامی ایران ضمن استقبال و حمایت از پیشنهاد دبیرکل سازمان ملل متحد تاکید می کند همچون گذشته از هر ابتکاری که توقف جنگ و رفع محاصره یمن را به همراه داشته باشد استقبال می‌کند.

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان خاطر نشان کرد پیشنهاد دبیرکل برای توقف جنگ و با توجه به استقبال دولت نجات ملی یمن در صورتی که با اقدامات عملی ائتلاف در این زمینه و رفع محاصره این کشور همراه باشد می تواند اقدام مهمی برای جلوگیری از مرگ هزاران انسان بی گناه و گامی اساسی برای گشودن دریچه ای برای برقراری صلح و ثبات باشد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:9
Iran, Islamic Republic of
22:17 - 1399/01/07
خوب شما سلاح و پول امکانات نفرستید بمن جنگ تمام میشه.
Iran, Islamic Republic of
00:38 - 1399/01/08
پول وسلاح کجا،اینا بیچاره ها بادمپایی می جنگند وباسلاح برجامانده ازدولت قبل وسلاحهای غنیمتی ودست ساز،ابتکاری،درجنگی نابرابر ایستاده اند
Iran, Islamic Republic of
00:52 - 1399/01/08
چهل.ساله.ماتحدیم.هستیم.هشتادسال.هم.تحریم.بشویم.اخرش.چی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج