اظهارنظر بازیگر هالیوودی درباره کرونا
۹۷۶۱۱۳
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۳
۵۷۸۸ 
بازیگری که بارها در نقش دونالد ترامپ ظاهر شده با ارایه یک قانون سه‌گانه می‌گوید باید از دوران کرونایی گذر کرد.

خبرگزاری مهر به نقل از آسوشیتدپرس، الک بالدوین این دوران بی‌سابقه در تاریخ را ضبط خواهد کرد و فکر می‌کند بقیه هم باید همین کار را انجام بدهند.

این بازیگر ۶۱ ساله در حالیکه همراه با همسرش هیلاریا و چهار فرزندش در خانه‌شان در لانگ آیلند نیویورک قرنطینه هستند افکار خود درباره گسترش کروناویروس را با هوادارانش به اشتراک گذاشته است.

اظهارنظر بازیگر هالیوودی درباره کرونا

بالدوین ویدیویی ضبط کرد که در آن موهایی ژولیده داشت چون در قرنطینه خودش شروع به کوتاه کردن موهایش کرده و یک جای زخم قرمز روی پیشانی‌اش بود که ظاهراً فرزند کوچکش در حین بازی به او ضربه زده است.

او درباره وضعیت فعلی گفت: این موضوع از نظر مرگ و بیماری عواقب هولناکی در پی خواهد داشت. ضربه اقتصادی آن هم تقریباً بی‌سابقه خواهد بود. غیرقابل محاسبه خواهد بود. اما اگر سعی نکنیم بلافاصله به این مسئله رسیدگی کنیم بدتر هم خواهد شد.

بنابراین بالدین یک «قانون سه‌گانه» پیشنهاد داد و گفت سه قانون انتخاب کرده چون بیشتر از آن یادش نمی‌ماند. او گفت قانون اول این است که والدین در صورت امکان نباید به فرزندان‌شان استرس و تنش منتقل کنند. او گفت خودش و همسرش تا جایی که می‌توانند به این امر عمل می‌کنند.

این بازیگر گفت دومین قانونش این است که باید از پیشنهادها و پروتکل‌های مسئولان سلامت و همچنین سازمان سلامت جهانی پیروی کرد که این‌ها شامل شستن دست‌ها، پیروی از تدابیر فاصله‌گذاری اجتماعی و امثال آن می‌شود.

او گفت قانون سوم شامل ضبط و مستند کردن «نحوه احساس شما» می‌شود. وی افزود: مهم نیست چطور این کار را انجام می‌دهید. این می‌تواند شامل نوشتن، ضبط کردن با دوربین یا ثبت فایل‌های صوتی روی تلفن همراه بشود، انجام حرف زدن درباره تجربه کروناویروس برای همه مهم است.

بالدوین که در برنامه «پخش زنده شنبه شب» نقش رییس‌جمهور دونالد ترامپ را ایفا می‌کند، گفت: هر طور که می‌توانید یک ژورنال درست کنید و همه چیز را ثبت کنید تا وقتی که ماجرا تمام شد یادمان بماند. یادمان بماند چطور بود و چه درس‌هایی گرفتیم و چطور می‌توانیم از این برای تغییر استفاده کنیم.

او پیش‌بینی کرد وضعیت حداقل برای دو ماه آینده همینطور باقی خواهد ماند و گفت: باید سعی کنیم از این وضعیت عبور کنیم. تست بزرگی است و امیدوارم از آن سربلند بیرون بیاییم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج