نظری: فدراسیون به همه یک جام بدهد!
۹۷۶۵۷۴
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۹
۳۹۹۰
مهاجم تیم فوتبال نساجی مازندران گفت:پیشنهاد می‌کنم فدراسیون به آن‌هایی که روی جام بیشتر از سلامتی اصرار دارند نفری یک جام بدهد تا خیالشان راحت شود.

خبرگزاری فارس: محمد مهدی نظری در خصوص شرایط بازیکنان نساجی بعد از تعطیلی مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: واقعیت این است که ما در تعطیلات یک جلسه تمرین کردیم، اما واقعا بدن بازیکنان خراب شده است. وقتی بازیکن ۴۰ روز تمرین فوتبالی انجام ندهد معلوم است از نظر بدنی دچار افت فاحش می‌شود.

وی افزود: ویروس کرونا باعث شده تا هیچکس نتواند تمرین کند، خانواده بازیکنان هم نگران شرایط آن‌ها هستند و از نظر من اگر مسابقات را تعطیل کنند بهتر است. سلامتی بازیکنان و مربیان و عوامل فوتبال از همه چیز و صد جام مهمتر است.

مهاجم نساجی در خصوص اینکه حمید مطهری مربی پرسپولیس و بازیکنان این تیم معتقدند تیم صدرنشین باید به عنوان قهرمان معرفی شود گفت: تیم‌های دیگر هم حق دارند، سپاهان، استقلال و ... فکر می‌کنند می‌توانند به موفقیت برسند، چون آن‌ها هم تلاش می‌کنند. من از شما سوال می‌کنم آیا از سلامتی چیزی بالاتر داریم؟

وی عنوان کرد: فوتبال بدون تماشاگر ذره‌ای ارزش ندارد. ما در تبریز به مصاف ماشین سازی بدون تماشاگر رفتیم، ولی انگار برای یک بازی دوستانه به آنجا رفته بودیم. واقعا آن مسابقه روح نداشت با اینکه توانستیم خارج از خانه پیروز شویم.

نظری تصریح کرد: پیشنهاد می‌کنم فدراسیون به آن‌هایی که روی جام بیشتر از سلامتی اصرار دارند نفری یک جام بدهد تا خیالشان راحت شود. هر کسی چانه جام قهرمانی را زد بهتر است یک جام به آن‌ها بدهند! من جای سازمان لیگ بودم به همه یک جام می‌دادم تا همه چیز تمام شود و برود. در این زمینه فدراسیون باید یک تصمیم قاطعانه بگیرد و اجازه ندهد بین اهالی فوتبال اختلاف بیفتد.

مهاجم نساجی با اشاره به وضعیت این روز‌ها در فوتبال ایران گفت: همه می‌گویند در خانه تمرین می‌کنیم، ولی کسی که فوتبال بازی کرده می‌داند با یک وزنه و یک گرم کردن نمی‌شود بدن را برای فوتبال آماده نگه داشت. بازیکن باید برای ۹۰ دقیقه بازی آماده شود و تمرین در خانه با تمرین گروهی مسابقه فوتبال خیلی تفاوت دارد.

وی تاکید کرد: اگر فدراسیون تکلیف بازی‌ها را روشن کند استرس‌ها از بین می‌رود و مربیان هم از بلاتکلیفی خارج می‌شوند. آن‌ها الان نمی‌دانند اگر بازی‌ها قرار باشد از نو شروع شود آیا باید به بدن بازیکنان فشار بیاورند یا خیر.

انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:58 - 1399/01/11
رو همه کیسه کشا فشاره از کوچک و بزرگ چه قدیمی ها چه بازیکنان حال حاضر
Iran, Islamic Republic of
09:20 - 1399/01/11
پس طبق نظر این عقل کل باید سال دیگه همه تیمها برن جام قرمانان اسیا؟ لااقل در این‌مورد هم زر میزدی
خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
09:23 - 1399/01/11
بخاطر اینکه تکلیف تیمهای سهمیه اسیا مشخص نیست همه نیمها هم برن اسیا و برای اینکه مشخص نیست کدام تیمها سقوط کننده هستن همه تیمها برن لیگ دسته یک چون لیگ برتر به سلامتیشون لطمه میزنه
اسسسسکل خخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
10:23 - 1399/01/11
آخه بچه جون جیگر طلا مگه الکیه که فکر میکنی همینجوری جام بدن تیم زحمت میکشه هوادار زحمت میکشه اونوقت تو یه علف بچه تیکه میندازی
Iran, Islamic Republic of
10:42 - 1399/01/11
جوجه کیسه هم نظر داد. آخه نیم وجبی تو در حدی هستی که در باره‌ی پرسپولیس بزرگ نظر بدی. اگه الان تیم حکومتی کیسه هم صدر جدول بود همین اراجیف میگفتی. به خدا اگه یک کلمه میگفتی.
Iran, Islamic Republic of
11:03 - 1399/01/11
زر نزن اخه لیاقت جام بردن هر تیمی ندارد نزدیک ۸سال وبعضیا ۱۰سال بعضیا۱۴ سال هم جام ندیدن ان وقت دم از جام میزنی برو گم شو
Iran, Islamic Republic of
11:25 - 1399/01/11
آخه بچه پرو مگه لیگهای اروپایی که بازیکن ذخیره تیم ذخیره هاش از تو و امسال تو خیلی بهترم مگه تکلیفشان مشخص شده که تو جوجه حرف زیادی میزنی.در ضمن یک لحظه تصور کن شما با اختلاف ده امتیاز صدر نشین بودی باز از این حرفا میزدی
Iran, Islamic Republic of
11:54 - 1399/01/11
جام همینجوری رو باید بدن به شما کیسه کشای جام ندیده که از حسادت این حرفارو میزنین وگرنه پرسپولیس با ده امتیاز اختلاف حقشه
Iran, Islamic Republic of
12:45 - 1399/01/11
تو که نه صدر جدولی نه ته جدول چرا جز وبلز میکنی.
اونای که صدر و ته جدولن میدونن چه چقد ادامه لیگ اهمیت داره.
تازه همه دنیا درگیرن.هرکاری همه جای دنیا برای ادامه لیگشون انجام دادن ما هم انجام میدیم.
اینفد الکی سنگ مردمو به سینه نزنید. پول برای شما از همه چیز با ارزش تر.اگه اوناب که میگن بخاطر مردم لیگ تهطیل بشه از قراردادشون گذشتن راست مبگن.
Iran, Islamic Republic of
12:50 - 1399/01/11
تو بشین با جام دستاتو بشور
Iran, Islamic Republic of
17:11 - 1399/01/11
تو حرف نزنی بهترهست
Iran, Islamic Republic of
20:53 - 1399/01/11
نه دادا، فقط یک تیم هست که به این جام های اسنپی عادت داره!!!
Iran, Islamic Republic of
22:50 - 1399/01/11
چرا نظرات من رو نمیزاری. واقعا داری یکطرفه نظر میزاری. حتما خودت هم از طرفداران کیسه حکومتی هستی.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج