بایدن در نظرسنجیِ فاکس‌نیوز از ترامپ پیش افتاد
۹۷۶۶۲۰
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۷
۱۹۷۶۳ 
نتایج یک نظرسنجی جدید نشان می‌دهد که جو بایدن معاون رئیس جمهوری پیشین آمریکا و نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا با کسب ۴۹ درصد آرا از حمایت بیشتری در مقایسه با دونالد ترامپ با کسب فقط ۴۰ درصد آرا برخوردار است.

خبرگزاری ایرنا: نتایج یک نظرسنجی جدید نشان می‌دهد که جو بایدن معاون رئیس جمهوری پیشین آمریکا و نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا با کسب ۴۹ درصد آرا از حمایت بیشتری در مقایسه با دونالد ترامپ با کسب فقط ۴۰ درصد آرا برخوردار است.

به گزارش تارنمای هیل، نتایج نظرسنجی شبکه خبری فاکس نیوز که روز یکشنبه منتشر شد، نشان می‌دهد که بایدن به عنوان نامزد احتمالی دموکرات‌ها مورد حمایت ۴۹ درصد از پاسخ دهندگان به این نظرسنجی است و ترامپ در این رقابت نظری تنها توانست ۴۰ درصد حمایت رای دهندگان را کسب کند.

طبق این نظرسنجی، ۱۱ درصد از رای دهندگان گفتند که هنوز درباره این که به چه کسی رای دهند، تصمیم گیری نکرده اند یا قصد دارند به فرد دیگری رای دهند.

ماه گذشته، در یک نظرسنجی بایدن با کسب ۴۹ درصد آرا در مقابل حمایت ۴۱ درصدی از ترامپ با اختلاف ۸ درصدی از او پیشی گرفت.

در نظرسنجی جدید فاکس نیوز بایدن در میان رای دهندگانی که بشدت علاقه‌مند به شرکت در انتخابات هستند با کسب ۵۲ درصد آرا در مقابل حمایت ۴۳ درصدی از ترامپ با ۹ درصد اختلاف از رئیس جمهوری کنونی آمریکا جلو افتاد.

بایدن همچنین با اختلاف ۸ درصدی و با کسب ۴۸ درصد آرا در مقابل حمایت ۴۰درصدی از ترامپ در ایالت‌های موسوم به «چرخشی» جلو افتاد. در این ایالت‌ها هیچ‌کدام از دو حزب اصلی و نامزد‌های آنان پشتیبانی قاطع در آن ایالت ندارد تا بتواند به آرای مجمع گزینندگان آن ایالت اتکا کند.

اما در ایالت‌هایی که هیلاری کلینتون نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ و ترامپ به میزان ۱۰ درصد با یکدیگر اختلاف داشتند، بایدن توانست با کسب ۵۷ درصد آرا در مقابل آرای ۳۲ درصدی ترامپ با ۲۵ درصد اختلاف جلو بیفتد.

نظرسنجی فاکس نیوز از بین ۱۰۱۱ نفر از رای دهندگان واجد شرایط که به طور تصادفی انتخاب شده بودند و در بازه زمانی (۲۱ تا ۲۴ مارس) با ضریب خطای ۲ درصد انجام شد.

بایدن وعده داده در صورت انتخاب شدن یک زن را به عنوان معاون خود معرفی کند.

پیشتازی بایدن در این نظرسنجی در مقابل ترامپ در حالیست که نتایج نظرسنجی دیگری که به طور مشترک از سوی روزنامه واشنگتن پست و شبکه ای. بی. سی. نیوز منتشر شد نشان می‌دهد که با وجود حمایت دموکرات‌ها از بایدن اشتیاق به نامزد کردن او در این حزب فقط ۲۴ درصد است که پایین‌ترین سطح اشتیاق به انتخاب یک نامزد دموکرات در بین هواداران این حزب در ۲۰ سال گذشته است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:3
Iran, Islamic Republic of
12:26 - 1399/01/11
امیدوارم برنی ساندرز رئیس جمهور بعدی آمریکا باشه هرچند که مطمئن هستم نمی گذارند
Iran, Islamic Republic of
12:45 - 1399/01/11
خیالتون راحت پزیدنت ترامپ دوره بعد هم رییس جمهور امریکاست.
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1399/01/11
بله ....ودقیقا این نظر سنجی در دوره قبل هم هیلاری را برنده انتخابات اعلام کرده بود !!.خخخ دلم براتون میسوزه
Iran, Islamic Republic of
14:12 - 1399/01/11
انشاءالله ترامپ رای نیاره
Iran, Islamic Republic of
14:34 - 1399/01/11
الان مسولین ایران امیدوار به بقا و ادامه چپاول ایران می شوند .
-
15:03 - 1399/01/11
ایران چنان با آب و تاب از پیشی گرفتن بایدن دمکرات ابرار خوشحالی می‌کنه که خود بایدن ای اندازه خو سحتل نیست . به این امید که بایدن دمکرات رئیس جمهور بشه و با کیسه گونی های بابا اوباما برایمان پول بفرسته.
Iran, Islamic Republic of
15:20 - 1399/01/11
فقط خدا کنه ترامپ بازم رای بیاره
یعنی اگه رای بیاره چهار سال دومش یه سری اتفاقها میافته که نگو
Iran, Islamic Republic of
15:20 - 1399/01/11
فيك نيوز
گذشت مان همه چيز رو نشان ميده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج