رکوردداران کلین شیت در تاریخ لیگ برتر انگلیس
۹۷۸۷۴۹
۱۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۰
۲۱۴۹
رکوردداران کلین شیت در تاریخ لیگ برتر انگلیس را بشناسید.

خبرگزاری فارس: در شرایطی که ویروس کرونا تمام فعالیت‌های ورزشی را در نقاط مختلف جهان تحت تاثیر قرار داده است، در قاره سبز هم رقابت‌های جذاب فوتبال و لیگ‌های معتبر اروپایی تعلیق شده است.

در این میان به بهانه 24 روز دوری فوتبالدوستان از رقابت‌های فوتبال، بلیچر ریپورت طرحی جالب منتشر کرده و رکورددار کلین شیت (بسته نگه داشتن دروازه) در لیگ برتر انگلیس را به تصویر کشیده است.

بر این اساس پیتر چک دروازه‌بان چکی و سابق چلسی در فصل 5-2004 و در تیم رویایی ژوزه مورینیو موفق شد 24 بازی دروازه خود را بسته نگه دارد تا برترین دروازه‌بان تاریخ جزیره در کلین شیت لقب بگیرد.

وی در آن فصل رویایی تنها 13 بار دروازه‌اش باز شد و آبی‌های لندن 27 پیروزی کسب کردند و فقط یک شکست را متحمل شدند.در نهایت شاگردان ژوزه مورینیو موفق شدند جام قهرمانی را در آن سال بالای سر ببرند.

آلیسون بکر با 21 کلین شیت در رتبه دوم قرار دارد و پیتر اشمایکل با 21 کلین شیت در فصل 95-94 به مانند بکر و ادوین فان‌درسار نیز 21 بازی در فصل 2008/09 را بدون گل پشت سر گذاشته و دوید سیمن با 20 بازی بدون دریافت گل در فصل93/94 در تاریخ لیگ برتر رکورد دار هستند.

رکوردداران کلین شیت در تاریخ لیگ برتر انگلیس

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج