تکذیب درگذشت رادومیر آنتیچ بر اثر کرونا
۹۷۹۱۵۸
۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۳:۲۹
۳۰۸۸
رادومیر آنتیچ که سابقه هدایت اتلتیکو و رئال مادرید را داشت، به دلیل بیماری پانکراس جان خود را از دست داده است نه ویروس کرونا.

خبرگزاری ایسنا: رادومیر آنتیچ که سابقه هدایت اتلتیکو و رئال مادرید را داشت، به دلیل بیماری پانکراس جان خود را از دست داده است نه ویروس کرونا.

 سایت آس اسپانیا ابتدا دلیل مرگ سرمربی صربستانی را ابتلا به ویروس کرونا اعلام کرد اما بعدا مشخص شد که سرمربی سابق اتلتیکو مادرید به‌دلیل بیماری پانکراس جان خود را از دست داده است.

تکذیب درگذشت رادومیر آنتیچ بر اثر کرونا

در بیانیه تیم مادریدی آمده است: یکی از اسطوره‌های باشگاه در ۷۱ سالگی ما را ترک کرد. او پنج فصل هدایت تیم را بر عهده داشت و توانست آن دوگانه مشهور در فصل ۹۶-۱۹۹۵ را به دست آورد (اتلتیکو در آن سال فاتح لالیگا و کوپا دل‌ری شد).

آنتیچ سابقه هدایت رئال مادرید و بارسلونا را هم داشت. سرمربی صربستانی در مادرید درگذشت.

ضمن پوزش از مخاطبان، لازم به توضیح است که سایت آس اسپانیا ابتدا دلیل مرگ سرمربی صربستانی را ابتلا به ویروس کرونا اعلام کرد و ایسنا نیز علت فوت سرمربی سابق اتلتیکو مادرید را به نقل از سایت آس، ابتلا به ویروس کرونا منتشر کرد و اخبار تکمیلی را نیز از سایت گل به خبر یک‌خطی سایت آس اضافه کرد. اما بعدا مشخص شد که سرمربی سابق اتلتیکو به دلیل بیماری پانکراس جان خود را از دست داده است و لذا سایت آس نیز خبر اولیه خود را اصلاح کرد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج