کاش به جای اصناف ادارات تهران تعطیل می‌شد
۹۷۹۲۵۹
۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۶
۵۶۹۴ 
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: به نظر می رسد بهتر بود به جای اصناف ادارات تهران تعطیل می شدند زیرا در ادارات رفت و آمد بیشتری صورت می گیرد.

خبرگزاری فارس: عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: به نظر می رسد بهتر بود به جای اصناف ادارات تهران تعطیل می شدند زیرا در ادارات رفت و آمد بیشتری صورت می گیرد.

علی اعطا عضو شورای اسلامی شهر تهران در دویست و هفتمین جلسه علنی شورای شهر تهران گفت: به نظر می رسد به جای اینکه درباره تعطیلی اصناف حرف بزنیم بهتر بود ادارات تعطیل بشوند.

وی افزود: وقتی اصناف تعطیل می شوند عمده مشکلات ایجاد می شود و چرخ اقتصادی هم نمی چرخد و سوال اصلی ما این سات که چرا درباره تعطیلی ادارات پافشاری نداریم.موضوع دیگر بحث سلسله مراتب در حوزه تصمیم گیری است برای مثال قرار بود تصمیمات ستاد استانی با نظارت دادستانی و ضمانت اجرای نظارت دادستانی اجرا شود در حالی که ما می بینیم این مضووع خیلی جدی گرفته نمی شود.

وی خاطرنشان کرد: آقای زالی درباره فاصله گذاری هوشمند سخن گفتند حال سوال اینجاست که ما وقتی از فاصله گذاری اجتماعی صحبت کردیم همه متوجه شدیم که ما یک قدم از قرنطینه عقب نشینی کرده ایم.

اعطا گفت: حالا سوال این است که آیا فاصله گذاری هوشمند هم یک قدم عقب نشینی نسبت به فاصله گذاری اجتماعی است؟

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:7
Canada
11:48 - 1399/01/19
بابا جون اذارات تعطیل کنید
Iran, Islamic Republic of
12:25 - 1399/01/19
حاجی‌اصناف‌ازجیب‌مردمه‌ولی‌ادرات‌مرکز
درامدهاشونه‌فکرکردی‌ادارات‌تعطیل‌بشه
چطور‌جیب‌مردم‌خالی‌‌بشه.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج