روحانی: عجله‌ای برای بازگشایی مدارس نداریم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۹۷۹۳۷۳
۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۷
۱۴۸۴۳
رئیس جمهور در پاسخ به درخواست استانداران در زمینه اعمال حساسیت بیشتر درامر بازگشایی مدارس تا زمانی که اطمینان از شرایط حاصل نشده، گفت: در بخش آموزش هیچ عجله‌ای برای راه‌اندازی مدارس و دانشگاه‌ها وجود ندارد، ضمن اینکه باید شرایط برای بازگشایی مدارس به گونه‌ای باشد که هم از اجرای کامل دستورالعمل‌های بهداشتی اطمینان داشته باشیم و هم بتوانیم دغدغه خانواده‌ها را در این راستا از بین ببریم.

خبرگزاری فارس: حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور امروز در ارتباط ویدئو کنفرانسی با استان‌های خراسان جنوبی، خراسان شمالی، ایلام، کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری ضمن گفتگو با استانداران، روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی این استان‌ها و مسئولان برخی مراکز درمانی و تولیدی در این مناطق، در جریان آخرین وضعیت شیوع بیماری کرونا و چگونگی مقابله با این بیماری و روند درمان بیماران قرار گرفت.

روحانی همچنین در این ارتباط تصویری با شماری از پزشکان و پرستاران بیمارستان‌های ولی‌عصر(عج) بیرجند دراستان خراسان جنوبی و شهید مصطفی خمینی در ایلام، نیز گفتگو و روند ارایه خدمات بهداشتی و بستری، درمان و ترخیص بیماران مبتلا به کرونا و کمبودها و نیازمندی‌های این مراکز را برای ارایه خدمات بهتر به مردم بررسی کرد.

روحانی: عجله‌ای برای بازگشایی مدارس نداریم

رئیس جمهور در ارتباط ویدئو کنفرانسی با استان خراسان شمالی با مدیر و برخی کارگران شرکت پاک‌شیمی اترک در زمینه تولید انواع محلول‌های ضدعفونی وچگونگی تأمین حفاظت و امنیت کارگران، برای جلوگیری از ابتلاء آنها به بیماری گفتگوکرد

روحانی همچنین در گفتگو با مدیر عامل سایت طرح ملی فناوری سامانه پرتودهی گاما در استان چهارمحال بختیاری که به منظور استریلیزه ماسک و تجهیزات پزشکی و محصولات کشاورزی در منطقه اقتصادی شهرکرد فعالیت می‌کند با روند فعالیت این مجموعه آشنا و از تلاش‌های انجام شده در این مرکز و سایر سایت‌هایی که با رعایت اصول بهداشتی در راستای کمک به بخش بهداشت و درمان تلاش می‌کنند قدردانی کرد.

روحانی در این ارتباط‌های ویدئو کنفرانسی با اشاره به اجرای طرح فاصله‌گذاری هوشمند و آغاز بکار مشاغل کم‌ریسک از 23 فروردین براساس تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا، خطاب به استانداران و مسئولان بهداشت و درمان استان‌ها، گفت: بازگشایی تدریجی مشاغل باید با دقت و رعایت کامل تمام دستورالعمل ها و اصول بهداشتی انجام شود، چرا که اگر اصول بهداشتی به خوبی مراعات نشود ممکن است این اقدام نه تنها مفید نبوده، بلکه خطرناک هم باشد.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه نباید تصور شود که این بیماری و گسترش آن به پایان رسیده است، افزود: مردم، کسبه و کارمندانی که از 23 فروردین سر کار می‌روند، باید اصول بهداشتی را با دقت وحساسیت رعایت کنند و مطمئناً مراقبت فردی بهترین راه برای جلوگیری از شیوع و گسترش بیماری خواهد بود.

روحانی با تأکید بر اینکه موفقیت اجرای طرح فاصله‌گذاری هوشمند مبتنی بر رعایت اصول از سوی مردم است، خاطر نشان کرد: مسئولان و دستگاه‌های ذیربط در زمینه آموزش و اطلاع‌رسانی به مردم بویژه صدا و سیما هم باید با در نظر گرفتن برنامه‌های مناسب، اصول و نکات بهداشتی مدنظر از سوی بخش بهداشت و درمان را برای مردم توضیح دهند.

رئیس جمهور با اشاره به اعلام آمادگی استانداران برای اجرای طرح فاصله‌گذاری هوشمند در استان‌ها و ایجاد شرایط مناسب برای تحقق این کار، گفت: می‌خواهیم هم مردم از زندگی اجتماعی و کسب و کار خود دور نمانند و هم روندی که بخش بهداشت و درمان برای توقف ابتلا وشیوع کرونا در کشور داشته، دچار آسیب نشود.

روحانی افزود: هنوز این بیماری پیش روی ما قرار دارد و مشخص نیست که تا چه زمانی ادامه خواهد داشت و لذا باید تلاش کنیم تا توأم با حفظ سلامت مردم بتوانیم شرایط را برای تأمین زندگی آنان نیز فراهم کنیم.

رئیس جمهور در این ارتباط ویدئو کنفرانسی در پاسخ به درخواست استانداران درزمینه اعمال حساسیت بیشتر درامر بازگشایی مدارس تا زمانی که اطمینان از شرایط حاصل نشده، گفت: در بخش آموزش هیچ عجله‌ای برای راه‌اندازی مدارس و دانشگاه‌ها وجود ندارد، ضمن اینکه باید شرایط برای بازگشایی مدارس به گونه‌ای باشد که هم از اجرای کامل دستورالعمل های بهداشتی اطمینان داشته باشیم و هم بتوانیم دغدغه خانواده‌ها را در این راستا از بین ببریم.

محمودی‌راد رئیس بیمارستان ولی‌عصر(عج) بیرجند ضمن ارایه گزارشی از روند شیوع بیماری و ارایه خدمات درمانی به بیماران در این مرکز درمانی نیازها وکاستی ها در امر تجهیزات بهداشتی را برای کادر درمانی و تجهیزات مورد نیاز آزمایشگاهی بیان کرد.

محمد صادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی نیز با قدردانی از توجه دولت به وضعیت معیشتی مردم در دوره شیوع بیماری کرونا، گزارشی از وضعیت استان در مواجهه با بیماری کرونا، چگونگی ترددها و حضور مسافران در ایام نوروز در این استان و اجرای طرح‌ها و پروژه‌های دولت در این استان ارایه کرد.

وی در پاسخ به سوال رئیس جمهور درباره چگونگی توجه مردم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی، اظهار داشت: خوشبختانه همراهی و همکاری بسیار خوبی از سوی مردم با کمک دستگاه‌های مختلف بویژه صدا و سیما با پخش برنامه‌های آموزشی مناسب در این استان داشته‌ایم و به واسطه همین همراهی و رعایت توصیه‌های بهداشتی، کمترین آسیب به کسب و کار مردم وارد آمده و آماده اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند در این استان هستیم.

روحانی با اشاره به گزارش استاندار خراسان جنوبی درباره وضعیت مرزها و اینکه تبادل کالا در مرز مشترک با افغانستان در حال انجام است، گفت: باید در مرزها نیز پروتکل‌های بهداشتی با دقت رعایت شود و اگر برادران و خواهران افغانی در ایران به کرونا مبتلا شده‌اند، براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا درمان آنان به صورت رایگان انجام شود. چرا که ما و همسایگان‌مان بهم پیوسته‌ایم و باید در این شرایط یکدیگر را یاری کنیم.

دهقانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان خراسان جنوبی نیز در این ارتباط گزارشی از وضعیت گسترش بیماری کرونا در این استان، میزان امکانات در مراکز بهداشتی و درمانی و وضعیت کادر درمانی، پرستاری و تخت بستری در بیمارستان‌های استان ارایه کرد.

محمد علی شجاعی استاندار خراسان شمالی و هاشمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی این استان نیز در ارتباط ویدئو کنفرانس با رئیس جمهور گزارشی از وضعیت استان در زمینه اجرای مصوبات و سیاست‌های ستاد ملی مقابله با کرونا، اجرای پروتکل‌های بهداشتی در بخش‌های مختلف، چگونگی همراهی مردم با مسئولان در زمینه رعایت اصول و توصیه‌های بهداشتی، اجرای طرح‌های دولت در بخش‌های گوناگون، چگونگی ارایه خدمات بهداشتی و درمانی به بیماران مبتلا و وضعیت، پرستاران، پزشکان و کادر درمانی در خراسان شمالی ارایه کردند.

رئیس جمهور اقدامات انجام شده در خراسان شمالی و آمارهای ارایه شده از سوی مسئولان در مقابله با گسترش این بیماری را امیدوارکننده دانست و از تلاش‌های همه پزشکان، پرستاران و کادر درمانی و توجه مردم به رعایت اصول و توصیه‌های بهداشتی در این استان تقدیر کرد.

روحانی همچنین پس از گفتگو با غلامی مدیرعامل شرکت پاک شیمی اترک که در زمینه تولید انواع محلول‌های ضدعفونی فعالیت می‌کند و نیز یکی از کارکنان این واحد تولیدی درباره چگونگی شرایط کار و ساعت‌های کاری، بر ضرورت رعایت پروتکل‌ها و اهمیت سلامت کارگران و کارکنان در واحدهای تولیدی بویژه آن واحدهایی که در زمینه تولید مواد بهداشتی و ضدعفونی تلاش می‌کنند، تأکید کرد.

قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام و کریمیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی این استان نیز در ارتباط ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور ضمن بیان گزارشی از وضعیت این استان در مقابله با کرونا و اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا به بیان دیدگاه‌ها، پیشنهادات و مشکلات پیش رو در زمینه ارایه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم پرداختند.

درگزارش های استانداران وهمچنین مقامات بهداشتی استان های خراسان وشمالی ، ایلام، کهگیلویه وبویر احمد و چهارمحال وبختیاری ازهمکاری بسیار خوب مردم این استان ها و ماندن درخانه بویژه در روز طبیعت و رعایت فاصله اجتماعی قدردانی کردند وآن را از نشانه های اعتماد مردم به نظام و دولت خدمتگزار خواندند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 29
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:44 - 1399/01/19
اگرامسال مجازی درس خواندن وامتحان گرفته شد!هیچ اشکالی نداره!حفظ جان دانش آموزان ودانشگاهیان درالویت باشد!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۹
من هم که دو فرزند مدرسه ای دارم راضی هستم و موافق
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۹
فکر اول مهر باشید که بچه‌های طفل معصوم را عین مرغداری تو کلاس 40 نفری نچپونید، امسال دیگه گذشت!
Iran, Islamic Republic of
15:47 - 1399/01/19
بازم بشه بچه من که سوم دبستانه گفته نمیره مدرسه وقتش تلف میشه با تلویزیون درس می خونه.
France
15:50 - 1399/01/19
نه بابا تو رو خدا عجله کن شاید اونجا هم بچه‌های مردم رو بخاطر نادانی خودت به کشتن دادی
Iran, Islamic Republic of
15:51 - 1399/01/19
یه سال دیرتر منی که اینهمه درس خوندم چی شدم
Iran, Islamic Republic of
16:02 - 1399/01/19
آقای رییس جمهور ۲هفته دیگه ببین چطور کرونا با شدت تمام درحال گسترش هست. آخه برادر من تمام کشورها با قرینطینه کامل به مصاف این بیماری رفتن . شما دارین همین سختگیریهای خیلی کم رو هم بر میدارید . مسئول جان این مردم شما هستید. ۲هفته دیگه نگید مردم رعایت نکردن.
Iran, Islamic Republic of
16:23 - 1399/01/19
اقاي روحاني بنده كارمند بانك هستم و مادر يك كودك 1.5 ساله شير خوار با توجه به اين كه مهد كودكها تعطيل است بانكها گفته اند كه بايد از 23 فروردين به بعد بصورت شيفتي به محل كارم بروم ....!!!!
بنده كودك 1.5 ساله شير خوارم را چكار كنم او را به كجا بسپارم ؟!
خواهشمند است فكري به حال ما مادران داراي كودكان خردسال باالاخص شيرخوارها بكنيد .
پاسخ ها
مريم
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۹
مشكل منم هست
اميد وارم به اين قضيه توجه كنند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۹
یا بده به مامانت نگه داره یا بشین تو خونه چرا که مهمترین وظیفه زنها خانه داری و بچه داریه. کار بیرون مال مرده!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۹
بسپرش به خدا
Iran, Islamic Republic of
16:24 - 1399/01/19
والا تا همين الانشم جاي رو تعطيل نكرديد تا 15 فروردين كه روال هر ساله همه جا تعطيل بوده تازه اگه تعطيل كنيد از الان به بعد بايد باشد
Iran, Islamic Republic of
16:26 - 1399/01/19
خواهشمندم فكري به حال مادران كارمند كه داراي كودكان خردسال و شير خوار هستند بكنيد ........
بچه شير خوار را به كي بسپاريم ؟!
پاسخ ها
ليلا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۹
دقيقا منم همين مشكل و دارم اميدوارم شوراي بانكها كارمندان خانم داراي كودكان خردسال را تعطيل كنند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۹
بسپرش دست خدا
Iran, Islamic Republic of
16:27 - 1399/01/19
بچه هاتون زنده بمونن بهتره تا درس بخونن
Iran, Islamic Republic of
16:41 - 1399/01/19
سال تحصیلی باید از الان تموم شده اعلام بشه. و کتاب تاهر کجا که پیش رفته تا اونجا امتحان بگیرن.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۱۹
شما مواظب سلامتی مردم باش مدرسه تولید کننده افراد باسواد بیکار است
Iran, Islamic Republic of
16:58 - 1399/01/19
مدارسم باز کنید ما نمی فرستیم خیالت راحت
United Arab Emirates
17:31 - 1399/01/19
زیاد نمیشود به حرفهای ایشون اعتماد کرد
احتمالا جمعه از خواب بیدار میشوند و اعلام شروع کلاسها را خواهند کرد
Iran, Islamic Republic of
18:07 - 1399/01/19
من به عنوان یه پدر تا زمانی که کرونا هست اجازه ورود فرزندم رو به مدرسه نمیدم
Iran, Islamic Republic of
18:52 - 1399/01/19
امسال ۸ ماه تعطیلی بود ۱ ماه مدرسه چی بگیم بابا
Iran, Islamic Republic of
19:55 - 1399/01/19
فردا نگی من دیر خبردارشدم
Iran, Islamic Republic of
20:03 - 1399/01/19
خداوند متعال به تو رحم کرده
Iran, Islamic Republic of
20:53 - 1399/01/19
برا شنبه خوبه پرفسسسور
Iran, Islamic Republic of
21:23 - 1399/01/19
برای بازگشایی مدارس حوزوی چی؟ ترا به خدا زود راه بندازین که اسلام در خطر است
Iran, Islamic Republic of
22:15 - 1399/01/19
همه کار نا معقول کردی همین مونده اینهم بفرما
Iran, Islamic Republic of
01:20 - 1399/01/20
شما عجله برا هیچی نداری فقط بیا وعده دروغ بده وبرو کاریت نباشه مسخره جهان خجالت اوره به خدا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
کالابرد_فوتر
استیل رگال_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی بانو_فوتر2
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فرش تارنگ_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر