دفتر پیشخوان دولت است یا فراخوان کرونا؟
۹۷۹۹۱۴
۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۹
۸۹۸۸
این صحنه ها رو می توان در اداراتی که مراجعان دائمی دارد به کرات دید؛ از سازمان تامین اجتماعی و وزارت کار تا دیگر مراکز دولتی. اتفاقی که بیشتر مدیون کاغذبازی است.

برترین‌ها: ویدیویی که می بینید، محیط سربسته یک دفتر پیشخوان خدمات الکترونیک دولت در روزهای اجرای طرح «فاصله‌گذاری هوشمند» را نشان می دهد. ویدیویی که امروز ۲۰ فروردین ثبت و منتشر شده است. در این روزها که دولت شعار فاصله گذاری اجتماعی می دهد، دیدن اماکنی که تجمع حرف اول آنهاست، غم انگیز است.

این صحنه ها رو می توان در اداراتی که مراجعان دائمی دارد به کرات دید؛ از سازمان تامین اجتماعی و وزارت کار تا دیگر مراکز دولتی. اتفاقی که بیشتر مدیون کاغذبازی است. اگر دولت الکترونیک وعده داده شده به جایی رسیده بود و مردم مجبور نبودند برای ساده ترین کارها از این اتاق به آن اتاق بروند و در شلوغی ادارات خود را در معرض بیماری قرار دهند، امروز آمار کرونا بسیار کمتر نبود؟ دیدن چنین تصاویری برای دولتیان، برای مدعیان دولت الکترونیک و کسانی که اجازه توسعه اینترنت را نمی دهند شرم آور نیست؟

دفتر پیشخوان دولت است یا فراخوان کرونا؟

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:12
Iran, Islamic Republic of
20:00 - 1399/01/20
اجرای قوانین من در اوردی اداری از اوجب واجبات است حتی از برگذاری نماز واجب ترند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۰
اینو از حسن کلیدی بپرسید
Iran, Islamic Republic of
21:59 - 1399/01/20
من ی مدت تو آموزشگاه رانندگی کار میکردم
شب وروز کارمون نوشتن بود ،تو چندین وچند دفتر باید مشخصات تکراری افراد و شماره فیشهای واریزی رو مینوشتیم،از هر متقاضی چندین وچند کپی از مدارکشو میگرفتیم خلاصه روزانه ی عالمه کاغذ حروم میشد،میخوام بگم کاغذ بازی ادارت ما تمومی نداره
Iran, Islamic Republic of
22:27 - 1399/01/20
البته املای درست، پیشخان است
پیشخوان به کسی گفته می شود که قبل از خواننده ی اصلی می خواند، پامنبری
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج