سنگ بزرگ لمپارد پیش پای ستاره بارسلونا
۹۷۹۹۳۴
۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۷
۵۳۱۶
به نظر می رسد انتقال فیلیپ کوتینیو به چلسی آنقدرها هم آسان نخواهد بود.

ورزش سه: به نظر می رسد مدیران بایرن مونیخ در مورد آینده فیلیپ کوتینیو به نتیجه نهایی رسیده و قصد ندارند بند دائم سازی 120 میلیون یورویی قرارداد او به بارسلونا پرداخت کنند. از طرفی بارسا نیز علاقه ای به حفظ این بازیکن ندارد و به نظر می رسد مقصد بعدی او در فصل بعد لیگ برتر خواهد بود.

اما نشریه اسپورت امروز در گزارشی مدعی شد انتقال فیلیپ کوتینیو به چلسی آسان نخواهد بود. اگرچه آبی های لندن تا امروز جدی ترین مشتری این هافبک برزیلی محسوب شده و حتی مذاکرات اولیه را با مدیر برنامه او کیا جورابچیان نیز آغاز کرده اند، اما بارسلونا دیگر علاقه ای به انتقال قرضی او نداشته و تنها به صورت دائم خواهان فروش فیلیپ کوتینیو است.

اما فرانک لمپارد نیز به مدیران چلسی تاکید کرده تنها در صورتی با فیلیپ کوتینیو به توافق برسند که بارسلونا اجازه دهد بند اختیاری خرید برای فصل بعد در قرارداد او وجود داشته باشد.

در واقع فرانک لمپارد مطمئن نیست فیلیپ کوتینیو بتواند روزهای درخشان حضور در لیورپول را در ترکیب چلسی نیز تکرار کند و حاضر به سرمایه گذاری دائم و هنگفتی برای خرید این بازیکن نیست. به جز چلسی، تیم های دیگری چون منچستریونایتد و لسترسیتی نیز خواهان خرید فیلیپ کوتینیو هستند و به هر حال به نظر می رسد او فصل بعد در لیگ برتر به میدان می رود.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج