انبارلویی: در بر همان پاشنه نخواهد چرخید
۹۸۰۱۲۵
۲۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۶
۹۲۶۱
یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: جامعه جهانی با یک دشمن مشترک روبرو شده است که به یک میزان به همه مردم جهان آسیب می رساند و جامعه جهانی در برابر پدیده مرگ به صورت عریان شدن قرار گرفته‌ است.

ایسنا نوشت: یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: جامعه جهانی با یک دشمن مشترک روبرو شده است که به یک میزان به همه مردم جهان آسیب می رساند و جامعه جهانی در برابر پدیده مرگ به صورت عریان شدن قرار گرفته‌ است.

محمدکاظم انبارلویی، با بیان اینکه کرونا نظامات جدیدی را بر حوزه اقتصاد، سیاست و فرهنگ جهانی تحمیل و جامعه جهانی را با یک پدیده کاملا متفاوت روبرو کرده است، اظهار کرد: در این شرایط نوع و کیفیت حکمرانی در غلبه بر این ویروس، معیار سنجش کارآمدی دولت ها قرار گرفته است.

وی ادامه داد: اتفاقاتی مثل دزدی محموله های بهداشتی و پزشکی نشان داد که حتی کشورهای G۸ یا ۲۰ در مواقع بحرانی در برابر هم قرار می گیرند؛ زیرا هنوز ساختارها مناسبی برای مقابله با ویروس کرونا ایجاد نکرده اند. در این بین همگرایی دولت ها و ملت ها بیشتر شده است، اما آمریکا همچنان بر طبل تحریم های ظالمانه علیه ایران می کوبد و با اقداماتی مثل دزدی محموله بهداشتی از هم پیمانان خود از جمله آلمان، ماهیت اقدامات ضدبشری خود را نشان می‌دهد.

این فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه فضای پساکرونا متفاوت از فضای پیش از شیوع این بیماری است، خاطرنشان کرد: میزان تاب آوری دولت ها و ملت ها مورد مطالعه پزشکان، جامعه شناسان و روان شناسان قرار گرفته است. به هر حال جامعه جهانی با یک دشمن مشترک روبرو شده است که به یک میزان به همه مردم جهان آسیب می رساند و جامعه جهانی در برابر پدیده مرگ به صورت عریان شدن قرار گرفته‌ است. این ویروس تغییراتی در رفتار انسان ها بوجود آورده و نوع ارتباطات آنها را تحت تاثیر قرار داده است.

انبارلویی در پایان افزود: مردم جهان اکنون بیش از هر زمان دیگر در برابر حقیقت انسان، هستی، مرگ و قیامت قرار گرفته و به خداوند و معنویت نزدیک شده‌اند. این فضا تاثیر شگرفی در روابط فرهنگی مردم جهان گذاشته و آنها را به هم نزدیک کرده است، البته به نظر می رسد در این بین آمریکا و برخی کشورهای اروپایی هنوز متنبه نشده‌اند. آنها باید بدانند فضای پساکرونایی کاملا متفاوت از فضای پیش از این بیماری است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:5
Iran, Islamic Republic of
12:13 - 1399/01/21
یه کلمه از مادر عروس بشنو شما خودتون کرونا هستید ....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۱
دفیقا
Iran, Islamic Republic of
12:13 - 1399/01/21
یه کلمه از مادر عروس بشنو شما خودتون کرونا هستید برارسیدن به قدرت وثروت خاهشن بیش از این ادین مایه نزارید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۱
افرین
Iran, Islamic Republic of
12:22 - 1399/01/21
اصول گرا اصلاح طلب یعنی چی بدون معنی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۱
هر دو مزخرف
Iran, Islamic Republic of
13:27 - 1399/01/21
برداشتن تحریمها تاثیری برای مردم ایران نداره فقط اختلاس و دزدی زیاد میشه زمان برجام 150 میلیارد پولهای ایران ازاد شد تاثیرش برای مردم چی بود همان هستیم که قبلآ بودیم
Iran, Islamic Republic of
16:38 - 1399/01/21
شما از وام یه میلیونی با سود ۱۲درصد صحبت کن نزول خورا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج