رومنیگه: به ۲ دلیل بوندس لیگا باید از سرگرفته شود
۹۸۰۲۳۸
۲۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۷
۵۵۰۴ 
مدیر اجرایی باشگاه فوتبال بایرن مونیخ می گوید رقابت‌های بوندس لیگا به دلایل اقتصادی و ورزشی باردیگر باید از سرگرفته شوند.

خبرگزاری فارس: کارل هاینس رومنیگه موافق ادامه فصل جاری رقابت های لیگ فوتبال آلمان است.

این مقام بایرنی تصور می‌کند بعد از فروکش کردن شیوع کرونا و تحت کنترل گرفتن این اپیدمی، باید به خاطر در نظرگرفتن مسائل مالی و فنی، فصل جاری را از سرگرفت.

در این مورد وی به روزنامه ورزشی کوریردلواسپورت گفت: در 3 روز گذشته تحت تدابیر شدید بهداشتی و رعایت همه پروتکل ها، بازیکنان بایرن در گروه های کوچک، در زمین چمن باشگاه تمرین کرده اند. ما به قوانین درج شده مربوط به کرونا، احترام گذاشته ایم اما برای حفظ وحدت تیمی و اجرای برنامه های آینده، ناگزیر تمرین کردیم.

وی ادامه داد:البته کماکان مساله اصلی در مقطع کنونی، موضوع سلامت است، اما فوتبال حرفه ماست. برای حفظ جریان اقتصادی ورزش و حیات بوندس لیگا همینطور در نظرگرفتن مسائل متعدد ورزشی، لیگ ناگزیر به ادامه است.

رومنیگه در این گفت و گو عنوان کرد: به همراه دیگر همکارانش در تیم‌های دیگر، هم اکنون منتظر است تا ارزیابی جدیدی توسط دولت از شرایط کرونایی صورت گیرد و پس آن، در صورت کنترل اوضاع کرونایی، امکان ادامه مسابقات فراهم شود.

رومنیگه افزود: آخرین تصمیم گرفته شده در مورد تاریخ از سرگیری بوندس لیگا، 9 مه است. البته ما پیرو سیاست های کشور هستیم و انتظار وضعیتی با ثبات را می کشیم.

او ادامه داد: باید به دو دلیل بازی ها را از سربگیریم. ابتدا از نظر حرفه ای و حفظ استانداردها و دوم رعایت مسائل اقتصادی ناگزیر به ادامه حیات هستیم.

این مقام ابراز امیدواری کرد در روزهای آینده، کشورش از پیک کرونایی عبور کرده و آلمان به شرایط با ثبات نزدیک شود.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج