پوگبا: چنین درد و عذابی را تجربه نکرده بودم
۹۸۱۳۸۰
۲۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۴
۱۹۵۹
پل پوگبا ستاره فرانسوی منچستریونایتد پس از مدت ها دوری از میادین، حالا آماده همراهی تیمش است.

ورزش سه: پل پوگبا فصل را با بدشانسی شروع کرد. در جریان بازی با ساوتهمپتون بود که او از ناحیه مچ پا مصدوم شد و تا هفته ها قادر به همراهی تیمش نبود. ستاره فرانسوی در بازی با واتفورد به میادین برگشت ولی سپس در بازی با نیوکاسل بار دیگر مصدوم شد و این بار تن به جراحی داد.

تعطیلی فوتبال به دلیل شیوع کرونا فرصتی مناسب برای پوگبا بود تا دوران ریکاوری خود را پشت سر بگذارد و حالا می تواند در صورت از سرگیری بازی ها، در 9 هفته پایانی، کمک موثری برای شیاطین سرخ باشد.

پوگبا در مورد دوران مصدومیتش به وبسایت رسمی باشگاه یونایتد گفت:« مدت ها در رنج و عذاب بودم ولی حالا آماده ام و فقط به بازگشت و تمرین با هم تیمی هایم فکر می کنم. در دوران فوتبالم، هرگز چنین روزهایی را تجربه نکرده بودم. حالا به قدر کافی برای بازگشت و ارائه بازی های خوب انگیزه دارم و اینکه نشان دهم واقعا چقدر عاشق فوتبال هستم.»

پوگبا ادامه داد:« این روزها اختصاصی تمرین می کنم و به توپ هم بدون مشکل ضربه می زنم. پیش از تعطیلی فوتبال، چند جلسه هم تمرین کرده بودم و حالا دیگر چیزی باقی نمانده تا به ترکیب تیم برگردم.

مصدومیت اولم در ابتدای فصل بود و باید خیلی صبوری می کردم. مچ پایم را گچ گرفته بودم و برای مدت ها نتوانستم یونایتد را همراهی کنم. پس از بهبودی به میادین برگشتم و برابر واتفورد و نیوکاسل هم بازی کردم اما بار دیگر دردم برگشت و این بار باید تن به جراحی می دادم. خوشبختانه الان دیگر هیچ مشکلی ندارم و دیگر هیچ دردی هم احساس نمی کنم.»

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج