پوگبا: مادرم می‌گفت به منچستر بر می‌گردی
۹۸۱۸۸۸
۲۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۷
۱۳۶۶
پل پوگبا ستاره فرانسوی یونایتد، پس از ترک این باشگاه در سال 2012 و برای اثبات خود به یوونتوس رفت.

ورزش سه: پل پوگبا ستاره فرانسوی یونایتد، پس از ترک این باشگاه در سال 2012 و برای اثبات خود به یوونتوس رفت.

پل پوگبا سال 2012 و پس از اینکه الکس فرگوسن به او فرصت بازی نداد، با پایان مدت قراردادش راهی یوونتوس شد. 4 سال عالی در یووه و درخشش فوق العاده ستاره فرانسوی باعث شد تا شیاطین سرخ برای بازگرداندن او 105 + 15 میلیون یورو هزینه کنند.

پوگبا: مادرم همیشه می‌گفت به منچستر بر می‌گردی

پوگبا سال 2016 تبدیل به گران ترین بازیکن دنیا شد؛ در حالی که 4 سال قبل به عنوان بازیکن آزاد اولدترافورد را ترک کرده بود.

پوگبا درباره پیوستنش به یوونتوس در سال 2012 گفت:« برادرم که یک طرفدار تیم منچستر یونایتد است، زمانی که من بازی نمی‌کردم و بسیار عصبانی بود، به من گفت، تو می‌توانی در این تیم بازی کنی. اگر آن‌ها تو را نمی‌خواهند، به تیم دیگری برو تا تو را ببینند. مادرم همیشه به من می‌گفت که به تیم دیگری برو اما برگرد. او همیشه با من این‌گونه حرف می‌زد. چیزی شبیه به می‌بینیم چه خواهد شد. مادرم می‌گفت تو برمی‌گردی. نگران نباش. تو به منچستر بر می‌گردی.»

پوگبا ادامه داد:« بله، زمانی که برگشتم، بسیار خوشحال بودم. برای تمام کردن کار نیمه تمامم به یونایتد برگشتم یعنی به جایی که فوتبال حرفه ای را شروع کرده بودم. حالا دیگر بازیکنی موفق و تایید شده بودم و نه یک بازیکن جوان.»

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج