روزی که فرگوسن قلب پوگبا را شکست!
۹۸۲۸۵۸
۲۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۴:۲۶
۱۲۵۶
پل پوگبا، هافبک فرانسوی یونایتد در مورد دلایل جدایی از این تیم در سال 2012 سخن گفت.

ورزش سه: پل پوگبا، هافبک فرانسوی یونایتد در مورد دلایل جدایی از این تیم در سال 2012 سخن گفت.

پل پوگبای جوان در سال 2011 و بعد از نیمکت نشیی های متوالی راهی یوونتوس شد تا در این تیم تبدیل به ستاره ای بزرگ شود و در نهایت در سال 2016 به عنوان گران ترین خرید تاریخ یونایتد به این تیم بازگشت. حالا پل پوگبا در مورد روزهای دشوار آن مقطع صحبت کرده است.

پل پوگبا گفت: "این تصمیم برای من و سرمربی بسیار دشوار بود. این یک قرارداد که نه، بلکه بیشتر بحث اعتماد به سرمربی بود. قطعا از نظر من فرگوسن هنوز هم بهترین سرمربی تاریخ است. مسئله برای من پول نبود.

باید به یک بازیکن نشان داد که به او اعتماد داریم. همانطور که در گذشته گفتم، من شانس بازی در برابر بلکبرن را داشتم، اما آن روز واقعا دلم شکست. همه هافبک ها مصدوم شده بودند، پل اسکولز هم در تیم نبود، من فکر می کنم او خداحافظی کرده بود.

اما رافائل و پارک جی سونگ در میانه میدان بازی کردند و من در ترکیب قرار نگرفتم. من گرم می کردم و تصور این بود که بازی خواهم کرذ، این یک فرصت بزرگ برای من بود، اما این اتفاق رخ نداد.

سرمربی در مورد همه چیز حق انتخاب دارد، اما آن روز قلبم شکست. من به پاتریس اورا گفتم که فرصت بازی کردن دارم، من با او تمرین می کردم، اما من در میدان حضور نیافته و ناراحت شدم. بنابراین من به یوونتوس رفتم، این تصمیم برای من دشوار بود. وقتی در ترکیب یک تیم جایی ندارید انتقال به تیم دیگر دشوار است زیرا باید خودتان را ثابت کنید. من به یونتوس رفتم و این یک چالش بزرگ برای من بود. به خودم گفتم برو، مشکلی نیست. می خواستم نشان دهم که آماده بازی هستم."

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج