زمان نقل و انتقالات تغییر می‌کند
۹۸۴۷۴۳
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۳:۲۸
۱۳۳۸
رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ اعلام کرد فیفا تصمیم‌گیری برای بازه زمان نقل و انتقالاتی را در اختیار فدراسیون‌ها قرار داده است.

ورزش سه: رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ اعلام کرد فیفا تصمیم‌گیری برای بازه زمان نقل و انتقالاتی را در اختیار فدراسیون‌ها قرار داده است.

 فریبرز محمودزاده در گفت‌وگوی تلفنی با اخبار ورزشی شبکه سه، اظهار کرد: ابتدا جا دارد از ریاست و دبیر کل فدراسیون فوتبال برای برگزاری جلساتی با حضور باشگاه‌هایی که پرونده مفتوح و یا صدور به رای در فیفا دارند، تشکر کنیم و باشگاه‌ها نیز از این جلسات استقبال کردند.

او ادامه داد: امیدوار هستیم در محاکم بین‌المللی بتوانیم با استانداردسازی انعقاد قرارداد در فصل‌های آتی و پیگیری‌های بیشتر، پرونده‌ها را ختم به خیر کنیم.

رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ درباره بسته‌های پیشنهادی فیفا به فدراسیون‌ها گفت: اوایل امسال جلسه‌ای در فیفا صورت گرفت و رسما به فدراسیون‌های ملی اعلام شد که قطعا پنجره نقل و انتقالاتی فصل آینده دچار تغییراتی می‌شود و بازه زمانی آن تغییر می‌کند.

محمودزاده یادآور شد: زمان نقل و انتقالات حداکثر باید ۱۲ هفته باشد، اما فیفا مجوزها و انعطاف‌هایی داده که فدراسیون‌های ملی می‌توانند بر اساس زمان پایانِ فصل جاری که در حال اتمام و با تاخیر صورت می‌گیرد و تداخل با فصل آینده دارد، تصمیم‌گیری کنند و ما نیز ان‌شاالله بتوانیم این مجوز را داشته باشیم تا این بازه زمانی را کم و یا بیشتر کنیم.

او در خصوص موضوع دومی که فیفا در شرایط به وجود آمده بخاطر کرونا تصمیم‌گیری کرده، گفت: در بحث توافق باشگاه و بازیکن برای مبالغ قراردادِ فصل جاری که هنوز به اتمام نرسیده، این مجوز از سوی فیفا به فدراسیون‌های ملی داده شده تا با کمک باشگاه‌ها و بازیکن راهکارهای حقوقی ایجاد کنند تا ان‌شاالله کمترین صدمه اقتصادی به بازیکن و باشگاه تحمیل شود.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج