نسخه‌‌های عجیب سیاست‌مداران جهان برای کرونا
۹۸۶۴۰۶
۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۲
۳۹۷۸
کرونا روز به روز در کنار کشتار جهانی که به راه انداخته چهره واقعی برخی را که فکر می کنند از همه چیز سر در می آورند نمایان تر می کند. از چهره وطنی که با خوردن ادرار شتر به جنگ کرونا می رود و هندی هایی که ادرار گاو را داروی این ویروس می دانند تا سیاستمداران و سران برخی از کشور ها که با پیشنهادهایشان فقط کار را برای کادر درمانی که در حال مبارزه با کروناست سخت تر می کند.

روزنامه حراسان: کرونا روز به روز در کنار کشتار جهانی که به راه انداخته چهره واقعی برخی را که فکر می کنند از همه چیز سر در می آورند نمایان تر می کند. از چهره وطنی که با خوردن ادرار شتر به جنگ کرونا می رود و هندی هایی که ادرار گاو را داروی این ویروس می دانند تا سیاستمداران و سران برخی از کشور ها که با پیشنهادهایشان فقط کار را برای کادر درمانی که در حال مبارزه با کروناست سخت تر می کند. به تازگی ترامپ پیشنهاد داده به مردم مواد ضد عفونی مثل وایتکس تزریق کنند تا شاید باعث درمان کرونا شود. پیشنهادی که به گفته متخصصان خطرناک و روش رایجی برای خودکشی است. در ادامه به چند پیشنهاد خطرناک و غیر علمی تعدادی از سران کشورهای جهان اشاره می کنیم.

بلاروس - سونا، هاکی و کار روی تراکتور

نسخه پیچی کرونایی سیاسیون!

رئیس جمهور مادام‌العمر بلاروس بر خلاف همه کشورهای جهان هیچ قانونی بر منع آمد و شد و رعایت فاصله اجتماعی برای مقابله با کرونا وضع نکرده و همه مشاغل در این کشور به کار خود ادامه می دهند. الکساندر لوکاشنکو چندی پیش در مصاحبه‌ای تلویزیونی مدعی شده درمان طبیعی ویروس کرونا، خوردن ودکا، سونا، کار روی تراکتور و بازی هاکی روی یخ است.ادعاهای لوکاشنکو درباره ضدویروس بودن یخ در حالی است که طبق تحقیقات دانشمندان ویروس کرونا یک ویروس سرمادوست بوده و مصرف مشروبات الکلی و تاثیری در بهبود یا پیشگیری از کرونا ندارد.


ماداگاسکار - چای گیاهی

نسخه پیچی کرونایی سیاسیون!

آندری راجولینا، رئیس‌جمهوری ماداگاسکار یک روز پس از کاسته شدن اقدامات مربوط به محدودیت رفت و آمد در سه شهر اصلی گیاه درمنه را برای درمان کرونا مفید دانست . رئیس‌جمهوری ماداگاسکار گفت: «نتایج این چای گیاهی در هفت روز قابل مشاهده است.» این داروی نوشیدنی که «کرونای ارگانیک» نامیده شده، از گیاه «درمنه» تولید می‌شود.پیش از این دانشمندان درباره خطرات داروها و نوشیدنی‌های گیاهی آزمایش نشده هشدار داده بودند اما رئیس‌جمهوری ماداگاسکار با رد این اظهارات گفت که این نوشیدنی به کودکان دانش‌آموز داده خواهد شد، زیرا که «محافظت از ملت ماداگاسکار» وظیفه اوست.


ترکمنستان - بخور و دود کردن عنبر نسارا

نسخه پیچی کرونایی سیاسیون!

قربانقلی بردی‌محمدف رئیس‌جمهور ترکمنستان هم از مردم کشورش خواست برای مبارزه با کرونا از بخور عنبرنسارا و دود آن استفاده کنند. نورمحمد امانی بیسوف وزیر بهداشت ترکمنستان هم با اشاره به این توصیه‌ها تاکید کرد، طب گیاهی و روش‌های سنتی مقابله با بیماری‌های واگیردار اهمیت بسیار زیادی دارند. وزیر بهداشت ترکمنستان همچنین با اشاره به مندرجات کتاب رئیس‌جمهور کشورش بیان کرد، فلفل قرمز که برای معالجه آنفلوآنزا به کار می‌رود در مقابله با کوویدـ۱۹ هم کارایی دارد.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:50 - 1399/02/06
ماشالله چ نظارتییی دارن این رئیس جمهورا خخخ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج