وزارت خارجه: نقل قول از منابع آگاه نامعتبر است
۹۸۷۵۳۹
۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۹
۱۴۰۸۳ 
وزارت امور خارجه در اطلاعیه‌ای تاکید کرد: هرگونه نقل قول به نقل از منابع یا مقام آگاه در وزارت امورخارجه یا سفارتخانه‌های جمهوری اسلامی ایران مجعول و نامعتبر است.

ایرنا: وزارت امور خارجه در اطلاعیه‌ای تاکید کرد: هرگونه نقل قول به نقل از منابع یا مقام آگاه در وزارت امورخارجه یا سفارتخانه‌های جمهوری اسلامی ایران مجعول و نامعتبر است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی برنامه‌های وزارت امورخارجه، وزارت امور خارجه امروز دوشنبه در اطلاعیه‌ای افزود: همان گونه که در اطلاعیه‌های قبلی به آگاهی رسید و تاکید شد هرگونه نقل قول به نقل از منابع یا مقام آگاه در وزارت امور خارجه یا سفارتخانه‌های جمهوری اسلامی ایران مجعول و نامعتبر است.

در این اطلاعیه آمده است: این گونه نقل قول‌ها با منابع مجهول هیچ گونه ارزشی ندارد و مورد تایید این وزارتخانه نیست. از این رو نقل قول‌های منتسب به وزارت امور خارجه و سفارتخانه‌های ایران در گزارشی که یکی از روزنامه ها آمده است، بی اعتبار است.

این اطلاعیه می‌افزاید: وزارت امور خارجه از طریق وزیر امور خارجه و سخنگوی این وزارتخانه و در موارد خاص معاونین وزیر در خصوص موضوعات مختلف به صورت علنی و شفاف اعلام موضع و نظر خواهند کرد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:2
Iran, Islamic Republic of
19:30 - 1399/02/08
خوب درست میگن ، خبر و نقل قول باید مستند باشد تا جای هیچ اما و اگر نگذارد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج