فال روزانه ۱۱/ ۰۲/ ۱۳۹۹
۹۸۸۵۸۳
۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۳:۵۱
۱۵۸۳
همراهان عزیز، محتوای منتشر شده در قالب فال روزانه برترین‌ها صرفا جنبه سرگرمی دارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

فال روزانه ۱۳۹۹.۰۲.۱۱

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۱۱ اردیبهشت به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! تولد امسالتان برای شما غافلگیری‌های غیر منتظره‌ای را به همراه خواهد داشت. کسی یا چیزی فرصت رسیدن به آنچه همیشه در انتظارش بوده اید را برای شما فراهم خواهد کرد. تا نیمه‌های تیر ماه نشانه‌هایی از این اتفاقات را خواهید دید، ولی با فرا رسیدن مرداد ماه نتیجه واقعی آن‌ها را به ویژه در زمینه روابط عاطفی و مسائل اقتصادی خواهید دید و تا آخر تابستان در لذت آنچه به دست آورده اید غرق خواهید شد. جنبه مستقل و شجاع وجودتان امسال خود را نشان خواهد داد و شما با جسارت تمام تصمیم خواهید گرفت برای خودتان زندگی کنید و به آنچه که دیگران در موردتان می‌گویند و انتظاراتی که از شما دارند اهمیتی ندهید. با وجود این که این تغییرات مدت هاست در درون شما آغاز شده بودند، ولی اکنون تصمیم گرفته اید که بر اساس خواسته‌های خود عمل کنید و مسیر زندگیتان را همان طور که خودتان می‌خواهید انتخاب کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

حتی اگر کار‌های دیگری هستند که واقعا دلتان می‌خواهد انجام دهید، این که بجای نادیده گرفتن آنچه به عهده تان است با مسئولیت پذیری بیشتری رفتار کنید از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. امروز به اندازه کافی وقت نخواهید داشت که هم به تفریح و خوشگذرانی بپردازید و هم مسئولیت هایتان را در نظر داشته باشید، امروز تازه اولین روز هفته است پس به نفعتان است که وظایفتان را در اولویت قرار دهید. محدودیت‌هایی که دارید را بپذیرید و بجای لذت‌های زودگذر کار‌هایی را انجام دهید که شما را به هدفتان و در نتیجه رضایت و خوشحالی پایدار می‌رسانند. این که به طرف مقابلتان فشار وارد کنید و بخواهید به زور رابطه تان را پیش ببرید هیچ نتیجه مثبتی روی وضعیت فعلی نخواهد داشت.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز نمی‌شود از زیر کارهایتان در بروید و فکر کنید که اگر کمی شانه خالی کنید دیگران هم متوجه این موضوع نخواهند شد. به جای این که اراده خود را در جهت اشتباه به کار گرفته و در برابر تغییرات مقاومت کنید، عاقلانه‌تر این است که آن را در جهت پذیرش تغییرات به کار گرفته و خودتان را با شرایط ایجاد شده تطبیق دهید. این کار بیش از پا به زمین کوبیدن و مقاومت کردن می‌تواند قدرت درونی شما را ثابت کند. هر چقدر امروز تلاش بیشتری کنید و زحمت بیشتری بکشید طی این هفته روز‌های راحتتری خواهید داشت. کاری که امروز می‌توانید انجام دهید را به فردا واگذار نکنید. تمام بعدازظهر برای لم دادن روی کاناپه و تماشای سریال‌های مورد علاقه تان وقت خواهید داشت.

فـال روزانـه - Daily Omen

اگر امروز بدون آن که چیز زیادی به دست بیاورید دارید دور خودتان می‌چرخید، شاید بهتر باشد بایستید و استراتژی کلی خود را یک بار دیگر از نظر بگذرانید. شما تمایل چندانی به پذیرفتن حقیقت از خود نشان نمی‌دهید، به ویژه اگر فکر کنید که قبلا درس هایتان را گرفته اید. سعی کنید کمی بیشتر به نظم و ترتیب اهمیت بدهید تا بتوانید کارهایتان را به موقع انجام داده و از وقت اضافه خود به هر نحوی که دوست دارید استفاده کنید. فرار کردن از کار‌های امروزتان به آن سادگی که فکر می‌کنید نخواهد بود، پس اگر با کسی قرار گذاشته اید که کارتان را پیچانده و با او به جایی بروید بهتر است تا وقت دارید این قرار را کنسل کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

حتی اگر خودتان ترجیح بدهید که کار‌های دیگری انجام دهید، امروز مسائل پیچیده خانوادگی به رسیدگی و توجه شما نیاز دارند. متاسفانه تلاش هایتان برای اجتناب از یک وضعیت جدی و پیجیده تنها مشکلتان را بیشتر خواهد کرد. از این که دیدگاه خود را در مورد این موضوع با کسانی که درگیر این مشکل هستند در میان بگذارید نترسید. درست است که هر کسی نظری دارد و سعی دارد آن را به کرسی بنشاند، ولی قبل از رسیدن به توافق همه باید نظرهایشان را بیان کنند. ترس از قدم برداشتن در مسیری که برایتان ناشناخته است شما را از پیشروی باز داشته، ولی حقیقت این است که وحشت شما با آنچه که واقعیت دارد به هیچ عنوان همخوانی ندارد.

فـال روزانـه - Daily Omen

وقتی کار‌های خسته کننده روزمره و مسئولیت‌های اجتناب ناپذیر تمام مدت ذهنتان را به خود مشغول کرده اند، تلاش برای داشتن ایده‌های بزرگ و الهام بخش کار چالش برانگیزی به نظر می‌رسد. وقتی محدودیت انرژی، مالی یا زمانی هم به این وضعیت اضافه شود حفظ کردن روحیه تان بسیار سخت‌تر به نظر می‌رسد. به جای این فکر‌ها روی بهترین سناریوی ممکن تمرکز کنید و به خودتان فشار نیاورید و امیدوار باشید. اگر احساس می‌کنید شریک زندگیتان به اندازه قبل شما را دوست ندارد و یا تغییراتی در رفتارش ایجاد شده است به جای این که به او شک کنید بهتر است علت این رفتار‌های او را از خودش بپرسید و مشکلتان را حل کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

داشتن ایده‌های بزرگ درباره آنچه م یخواهید انجام دهید شاید برای انگیزه بخشیدن به شما کافی باشند، ولی پیش از هر کاری باید مشکل گیج کننده‌ای که در محیط اطرافتان برایتان پیش آمده است را حل کنید. وقت خود را با نگرانی در مورد شرایطی که شما و انتخاب هایتان را محدود کرده اند هدر نکنید. فقط این نکته مهم را به خاطر داشته باشید که در حال حاضر پرداختن به تعهداتتان نسبت به دنبال کردن خواسته‌های دیگرتان از اولویت بیشتری برخوردار است. بعدا هم فرصت کافی برای رفتن به دنبال رویاهایتان خواهید داشت، البته به این شرط که امروز قورباغه هایتان را قورت داده و مسئولیت‌هایی که به عهده دارید را انجام دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

وقت آن رسیده که بدهی خود را به کسی که دوست دارید بپردازید، به ویژه اگر مسائل حل نشده‌ای بین شما وجود داشته باشد. آنقدر صبر نکنید تا دیر شود؛ همین امروز تلاش خودتان را برای حل این مشکلات بکنید تا ببینید که می‌توانید معجزه کرده و زمان از دست رفته را جبران کنید. معمولا هر اتفاقی هم که برایتان بیفتد و حتی اگر اوضاع به کامنان نباشد هم شما خیلی زود خودتان را جمع و جور می‌کنید و بی آنکه بگذارید کسی موجب ناراحتیتان را فراهم کند به راهتان ادامه می‌دهید. ولی امروز به طور وسواس گونه‌ای ذهنتان درگیر انجام دادن کار‌ها به بهترین نحو ممکن است، تا حدی که حال روحیتان بهم ریخته و از روزتان لذت چندانی نمی‌برید.

فـال روزانـه - Daily Omen

این که دیگران به تفریح و استراحت می‌پردازند در حالی که مسئولیت‌های شما دارند یکی پس از دیگری روی هم انبار می‌شوند و نمی‌دانید چطور می‌توان از پس انجام این همه کار برآمد. شاید شما در وضعیت دشواری قرار گرفته باشید، ولی از مقایسه خودتان با دیگران به هیچ نتیجه‌ای نخواهید رسید. برای شما فرصتی فراهم شده است تا قابلیت‌های خود در زمانی که تحت فشار قرار دارید را نشان دهید، پس از آن نهایت استفاده را برده و با اعتماد به نفس تمام بدرخشید. بعد از جر و بحث با کسی که دوست دارید شاید فکر کنید که فرصت نشان دادن عکس العمل مناسب را از دست داده اید، اما این تفکر شما کاملا اشتباه است. نباید خودتان را سرزنش کرده و خود را شکست خورده فرض کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما تا حدودی می‌دانید که چه می‌خواهید و به کجا می‌خواهید برسید، با این حال حواستان باشد که بدون داشتن نقشه نمی‌توان به هیچ مقصدی رسید و ممکن است در راه گم شوید. به جای این که مدام راهتان را تغییر دهید سعی کنید مانعی که در مسیرتان قرار گرفته است را از بین ببرید، خبر خوب این است که این موانع ابدی نیستند و با تلاش‌های شما به زودی از میان خواهند رفت. در رابطه عاطفی خود از طرف مقابلتان انتظارات بیش از حد نداشته باشید. هر چقدر کمتر به طرف مقابلتان فشار وارد کنید هم او و هم خودتان راحتتر خواهید بود و در نتیجه روابطتان خیلی بهتر پیش خواهند رفت. وقتی از گوش دادن به موسیقی زندگی لذت ببرید شاهد وقوع معجزاتی بزرگ خواهید بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

همه وجدان کاری شما را تحسین می‌کنند و به پایداری شما در راه رسیدن به اهدافتان حسادت می‌کنند. با این حال امروز صبوری شما به ورطه آزمایش گذاشته خواهد شد و تلاش هایتان برای رسیدن به اهدافتان به نظر بی نتیجه خواهند آمد. ولی شما طبیعتا به تلاش خود ادامه خواهید داد و آهسته و پیوسته و با دقت و احتیاط بدون آن که بایستید و یا دچار تردید شوید پیش خواهید رفت. با این حال شاید بد نباشد اگر برنامه قدیمیتان را کنار گذاشته و برنامه‌ای هماهنگ با خواسته‌های فعلیتان در نظر بگیرید. به صورت کاملا ناگهانی، مشکلاتی در زمینه مسائل مربوط به خانه و خانواده پیش آمده اند که نشان می‌دهند شما این اواخر نسبت به مسئولیت هایتان بی تفاوت بوده اید.

فـال روزانـه - Daily Omen

به نظر می‌رسد که وستانتان امروز نسبت به شما نگاهی انتقادی پیدا کرده اند و به همه کار‌ها و رفتارهایتان ایراد می‌گیرند. شما هم فکر می‌کنید که آن‌ها دارند بیهوده شما را مورد قضاوت قرار می‌دهند. در واقع شاید آن‌ها انتظاراتی بیش از اندازه از شما داشته باشند و با این کار خود مانع خوشحالی و آرامش شما بشوند. ولی در واقع آن‌ها می‌خواهند خودشان را در مقابل ایده‌های دیوانه وار و عجیب و غریب شما محافظت کنند. شما کاری به آن‌ها نداشته باشید و بی آن که دلسرد شوید با شجاعت به دنبال خواسته هایتان بروید.. اگر کسی که دوست دارید هر لحظه‌ای که می‌خواهید در کنارتان نباشد یاد مشکلات قدیمی در روابط عاطفی و حتی روابط قبلیتان می‌افتید و حس بدی روی سینه تان سنگینی خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

حتی نزدیک‌ترین دوستان و آشنایانتان متوجه تلاش‌های بی وقفه شما برای عمل کردن به وعده‌هایی که داده اید نیستند. فشاری که شما در این مورد دارید احساس می‌کنید آنقدر سنگین است که شاید حتی به فراموش کردن وعده و وعید‌هایی که داده اید فکر کرده و بخواهید از آن‌ها فرار کنید، ولی حتی این کار هم برای مدت زیادی به شما کمک نخواهد کرد. نیازی نیست راه حل همه مشکلات را همین حالا پیدا کنید، کافی است تمام آنچه از دستتان بر می‌آید را انجام دهید. با وجود آنکه نیاز شدیدی به صحبت کردن در مورد احساساتتان دارید به زبان آورن مسائل پیچیده‌ای که ذهنتان را درگیر کرده اند هم کار چندان ساده‌ای نیست، سخت نگیرید، کافی است رک و صریح حرف بزنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج