افشاگری عجیب کیه لینی درباره هافبک بارسلونا
۹۹۵۲۵۶
۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۶
۱۳۵۲ 
جورجو کیه‌لینی در بخشی از کتاب زندگینامه خود صحبت های جالبی را درباره هم تیمی سابق یعنی آرتور ویدال مطرح کرده است.

ورزش سه: جورجو کیه‌لینی در بخشی از کتاب زندگینامه خود صحبت های جالبی را درباره هم تیمی سابق یعنی آرتور ویدال مطرح کرده است.

در سال ۲۰۱۵ و در جریان رقابت های کوپا آمریکا بود که آرتور ویدال با فراری قرمز رنگش تصادف کرد و بعد از اینکه مشخص ‏شد پیش از رانندگی مقدار زیادی مشروبات الکلی مصرف کرده، توسط پلیس بازداشت شد.

جورجو کیه لینی به مدت چهار سال در یوونتوس با ستاره شیلیایی هم تیمی بود و معتقد است که تنها ضعف ویدال مصرف بیش از اندازه مشروبات الکلی توسط این بازیکن بوده است. مدافع یوونتوس در بخشی از کتاب زندگی‌نامه خود می‌گوید: " درباره بازیکنی مانند ویدال باید بگویم که برخی اوقات بیرون می رفت و مقدار بیش از حدی از مشروبات الکلی را می‌نوشید. همه این را می دانستند و باید بگویم که مصرف بیش از اندازه مشروبات الکلی یک نقطه ضعف برای او به حساب می آمد."

کیه لینی در ادامه می گوید: " این را هم بگویم که این موضوع نباید شخصیت و قهرمان بودن ویدال را تحت‌الشعاع قرار دهد. من فکر می‌کنم که هر انسانی دارای نقاط ضعفی است و این یک امر طبیعی در ذات بشر به حساب می‌آید. می‌توانم بگویم که شاید در طول سال تنها دو بار تمرینات را از دست می داد. او هر بار که در تمرینات حضور داشت با تمام قوا تلاش می کرد. تا حدود زیادی به شباهت داشت."

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج