خبر خوش برای یونایتد با بازگشت راشفورد
۹۹۵۸۵۶
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۴
۳۷۳
مارکوس راشفورد توانست به تمرینات تیمش برگردد و آماده همراهی یونایتد در بازیها شده است.

ایسنا: به نقل از ساکرنت، مارکوس راشفورد در فصل جاری عملکرد بسیار خوبی در شیاطین سرخ داشته و بهترین بازیکن تیمش بوده است و در بازی برابر ولورهمپتون در جام حذفی مصدوم شد و مدتها از ترکیب تیمش دور بود ولی اکنون توانسته است خودش را به شرایط بازی برساند و اکنون به تمرینات تیمش برگشته است.

اوله گونار سولسشایر سرمربی یونایتد به دلیل میدان دادن به راشفورد در مسابقات جام حذفی مورد انتقاد گسترده قرار گرفت و اکنون که رقابت های لیگ برتر انگلیس متوقف شده است بهترین خبر ممکن برای یونایتد بازگشت این بازیکن گلزن به تمرینات تیمش است.

به عنوان بخشی از طرح های راه اندازی مجدد پروژه لیگ برتر ، ستاره های لیگ برتر قبل از بازگشت به تمرینات ، تست های Covid-۱۹ را تجربه می کنند و راشفورد نیز بعد از تست های کرونا تمرینات خودش را آغاز کرده است و مشکلی برای همراهی تیمش در ادامه فصل جاری لیگ برتر ندارد.

بازیکنان یونایتد برای آزمایش های خود فقط ۱۵ دقیقه در کارینگتون حضور داشتند و برای اطمینان از فاصله گذاری اجتماعی با فاصله کنار هم بازی می کنند.

مارکوس راشفورد، مهاجم منچستریونایتد در این فصل ۱۴ گله است ولی او چند هفته‌ای مصدوم شده است و همین باعث شد از بقیه مهاجمان عقب بیفتد. او البته می تواند در ادامه خودش را به صدر جدول گلزنان برساند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج