جدایی قطعی پوگبا از یونایتد در تابستان
۹۹۶۷۲۷
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۳
۱۰۶۷
نشریه اکیپ فرانسه نوشت پل پوگبا به زودی از تیم جدید خود رونمایی خواهد کرد و از یونایتد جدا خواهد شد.

ایسنا: به نقل از اکیپ فرانسه، قرارداد پل پوگبا با منچستر یونایتد فصل بعد به پایان خواهد رسید. پوگبا نتوانسته است که انتظارات را در بازگشت به شیاطین سرخ برآورده کند این درحالی است که یکی از گرانترین خریدهای تاریخ لیگ جزیره بوده است.

پل پوگبا از ابتدای فصل جاری با مصدومیت دست و پنجه نرم کرد و باعث شد برونو فرناندس پرتغالی و فرد در پست او برای یونایتد به میدان بروند. رایولا مدیربرنامه پل پوگبا بارها از رفتن این بازیکن از یونایتد تاکید کرد و به نظر می رسد این اتفاق در حال رخ داده است.

یک روزنامه معتبر فرانسوی ادعا می کند که انتقال بسیار طولانی به زودی تأیید می شود. سالها است که گمانه زنی ها درباره رفتن پل پوگبا از منچستریونایتد وجود دارد. هافبک فرانسوی پس از رفتن سر الکس فرگوسن به باشگاهی رسیده است که در مرحله ثابت تحولات اساسی قرار دارد و این امر بر جاه طلبی های خود این بازیکن تأثیر گذاشته است. او می خواهد در هر فصل برای کسب قهرمانی لیگ و عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا رقابت کند و او در فصول اخیر نتوانست با شیاطین سرخ به این هدف دست یابد.

اگرچه گمانه زنی های زیادی درباره رفتن وی ​​به رئال مادرید در تابستان امسال وجود دارد ، اما به نظر می رسد نیمی از این اطلاعات صحیح است. این بازیکن 27 ساله در تابستان قطعاً اولدترافورد را ترک می کند اما به تیم لوس بلانکوس نمی پیوندد بلکه به باشگاه سابق خود یوونتوس باز خواهد گشت.

این اطلاعات توسط نشریه اکیپ آورده شده است ، که ادعا می کند که توافق بین یونایتد و بانوی پیر بسیار نزدیک است ، و تیم انگلیسی باید در ازای این انتقال علاوه بر پول، آدریان رابیوت را نیز به خدمت بگیرد.

منبع ذکر شده ادعا می کند که انتقال "بسیار نزدیک " است و در حال حاضر تمامی شرایط در حال تکمیل هستند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج