آزار شیطانی زنان تهرانی در پراید ۲ مرد پلید
۹۹۷۰۶۷
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۲
۱۹۳۹۳ 
2 مرد شیطان صفت که با خودروی پراید پس از سرقت طلاهای زنان تهرانی دست به آزار و اذیت آنها می زدند دستگیر شدند.

رکنا: 2 مرد شیطان صفت که با خودروی پراید پس از سرقت طلاهای زنان تهرانی دست به آزار و اذیت آنها می زدند دستگیر شدند.

سرهنگ کارآگاه "کرم یوسفوند رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت گفت: اوایل بهمن ماه سال گذشته خانمی با ارائه شکوائیه درکلانتری 173 امین آباد اعلام کرد، ساعت 4 بعدازظهر در میدان راه آهن سوار یک خودرو پراید سفید رنگ با 2 سرنشین به مقصد نازی آباد شدم که در بین راه سرنشین جلوی خودرو به صندلی عقب هجوم آورده و با تهدید سلاح سرد، طلاجات شامل 8 حلقه النگو و یک دستبند، تلفن همراه را به زور از من سرقت و پس از آزار و اذیت در محدوده امین آباد رها می کنند.

رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی توضیح داد: با عنایت به حساسیت موضوع شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستورکار تیم عملیاتی مبارزه با سرقت های خاص پایگاه نهم قرارگرفت و محل سرقت و مسیر تردد و رها شدن مال باخته به صورت میدانی مورد تحقیق قرار گرفت.

این مقام انتظامی گفت: در اثنای رسیدگی به پرونده سه فقره سرقت دیگر به شیوه و شگرد مشابه در محدوده های کلانتری 170 کهریزک و 176 حسن آباد از خانم ها به پایگاه ارجاع شد که در بررسی های بیشتر مشخص شد سرقت ها توسط همان خودوری پراید صورت گرفته است و شاکیان نیز اظهارات مشابهی داشتند.

وی بیان داشت: با تجمیع قرائن و مستندات جمع آوری شده و با توجه به سریالی شدن سرقت ها دستگیری سارقان در دستور کارآگاهان قرار گرفت که در ادامه با انجام اقدامات پلیسی پلاک خودروی سارقان بدست آمد.

نخستین سرنخ از شیاطین

این مقام پلیسی ابراز داشت: با بدست آمدن این سرنخ کارآگاهان در گام بعدی هویت مالک خودرو را به نام رامین 30 ساله ساکن شهرستان ورامین به دست آوردند.

سرهنگ یوسفوند افزود: با شناسایی متهم کارآگاهان با بررسی سوابق وی متوجه شدند متهم سابقه دار و پیش تر به جرم مشارکت در قتل و یک فقره سابقه شرارت منجر به قطع دست در سال های اخیر دارد و در ادامه تحقیقات مشخص شد رامین به یکی از شهرهای غربی کشور فرار کرده است.

دستگیری متهم فراری

رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ تصریح کرد: با شناسایی مخفیگاه رامین و انعکاس نتایج به دست آمده از تحقیقات پلیسی، با هماهنگی های قضائی 25 فروردین ماه تیمی از کارآگاهان به مخفگیاه وی اعزام و موفق شدند در یک عملیات منسجم پلیسی رامین در مخفیگاه اش دستگیر کنند.

این مقام انتظامی افزود: پس از انتقال متهم به پایگاه نهم پلیس آگاهی وی به بیش از 25 فقره سرقت طلاجات و وجوهات نقدی به ارزش تقریبی 10 میلیارد ریال از زنان تحت پوشش مسافربر به اتفاق مردی به نام کریم در محدوده شهرری و نقاط مختلف تهران اعتراف کرد.

وی گفت: با اعتراف صریح متهم تعدادی از مال باختگان برای مواجهه حضوری و شناسایی متهم دعوت که همگی آنان رامین را به عنوان یکی از سارقان شناسایی کردند. با توجه به اعترافات متهم مبنی بر سرقت در دیگر نقاط تهران به شیوه و شگرد مشابه , سوابق مالباختگان از سامانه های پلیس احصاء و 22 نفر شاکی دیگر که در محدوده های کیانشهر- خیابان نبرد- خیابان آزادی و... مورد دستبرد و آزار و اذیت سارقان قرارگرفته بودند شناسایی شدند .

کریم دستگیر شد

رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در پایان گفت : با اقدامات شبانه روزی کارآگاهان همدست متواری متهم به نام کریم در محدوده قرچک شناسایی و وی در پانزدهم اردیبهشت ماه طی یک عملیات پلیسی دستگیر و به اعمال مجرمانه خود به اتفاق رامین و سرقت توام با آزار و اذیت معترف شد.

این مقام انتظامی افزود: تبهکاران با صدور قرار قانونی از سوی مقام قضائی برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی قرار دارند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:46
Iran, Islamic Republic of
22:24 - 1399/02/31
کریم از اولش مسلمون نبود
Iran, Islamic Republic of
22:26 - 1399/02/31
این مملکت چقدر جنایت و فساد زیاد شده از بس اختلاسگرا زیادند فقر بی پولی رو به جنایت می آورند خودشون گفته بودن ٣٠ میلیارد دلار به سوریه کمک کردن همون مبلغ رو به مردم بدهند این اتفاقات نمی افتاد یه کشور ثروتمند و بامردمان فقیر داریم چرا ؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
22:27 - 1399/02/31
بجای کمک به کشور بیگانه به مردم خودت کمک کن ؟
Iran, Islamic Republic of
22:34 - 1399/02/31
طرف سابقه این همه جنایت را داشت اما زندان نبود؟!!!
Iran, Islamic Republic of
22:37 - 1399/02/31
اگه قانون در برابر این اوباشان ترس دارد بگه مردم خودشان این انگها را قصاص کنند:
Iran, Islamic Republic of
22:42 - 1399/02/31
دستگیری چه فایده ای داره مجازات که خبری نیست سریعا ازاد میشن ؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
23:33 - 1399/02/31
قانون و میشه با پول عوض کرد چرا ادمی که چند تا پرونده داره تو جامعه باید آزاد بچرخه
Iran, Islamic Republic of
12:19 - 1399/03/02
تاوفتی اقتصاد خراب وبیکاری وتورم ادامه داره روزبه روز بدترمیشه...تاحالاهزارنفر مثل اینادستگیر شدن آیاچیزی درست شد
Iran, Islamic Republic of
20:07 - 1399/03/02
پلیس بیدار شو امنیت درست کن بجای این که اینستا بچرخی به موی بیرون گذاشت دخترا گیر یدی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج