مارسلو: با رئال، جام‌های بیشتری می‌خواهم
۹۹۷۲۳۷
۰۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۹
۲۰۲۸
مدافع برزیلی رئال مادرید تاکید کرد که دوران او در این تیم به پایان نرسیده است و جام های بیشتری می‌خواهد.

ایسنا: به نقل از مارکا، مارسلو به همراه سرخیو راموس باتجربه ترین بازیکنان رئال مادرید به شمار می آیند و سالها است که در این تیم بازی می کنند.

باوجود آنکه خبرهای زیادی درباره جدایی این مدافع برزیلی از رئال مادرید به گوش می رسد اما او تاکید کرد که همچنان در تیم باقی خواهد ماند.

مارسلو گفت: رئال مادرید سیر نشدن از پیروزی را به من یاد داد. برایم بسیار خوشحال کننده است که همیشه به دنبال پیروزی باشم. سه قهرمانی پیاپی در لیگ قهرمانان اروپا و 4 قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا آن هم در 5 سال افتخاری فراموش نشدنی و تاریخی است. با این حال ما در رئال نمی‌خواهیم به این ارقام بسنده کنیم و باز هم جام می‌خواهیم.

او ادامه داد: آنچه که گذشته، گذشته است و می خواهیم در زمان کنونی پیروز باشیم. رئال مادرید چیزهای زیادی به من یاد داد از جمله احترام گذاشتن به همه و کار کردن به عنوان یک تیم و البته جنگیدن تا پایان و رسیدن به پیروزی. رئال باشگاه بزرگی است و این پیراهن بر تن هر بازیکنی سنگینی می کند. هر روز چیز جدیدی در رئال یاد می گیرم. رئال فراتر از یک باشگاه است.

مدافع برزیلی رئال ادامه داد: در برزیل رئال را یک موسسه بزرگ می دیدم و وقتی اینجا رسیدم فهمیدم که تصورم اشتباه نبوده است. من برای رسیدن به ترکیب اصلی رئال تلاش زیادی کردم و لحظه ای دست از جنگیدن نکشیدم. بازی کردن در بهترین باشگاه جهان فرصتی نادر برای من بود که از آن استفاده کردم.

او در پایان گفت: بازی کردن برای رئال مادرید یک رویا بود که برای من برآورده شد. من بعد از راموس کاپیتان دوم هستم و مسئولیت بزرگی در تیم دارم. ما در رئال دست از تلاش برنمی داریم و جام های زیادی است که باید به آنها برسیم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج