موفقیت‌های پرسپولیس برانکو تصادفی نبود!
۹۹۷۸۰۹
۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۹
۱۱۵۶ 
اولین بار احمد نوراللهی در مصاحبه با خبرورزشی لو داد که در فینال جام حذفی پارسال برانکو از جیب خودش برای بچه‌ها پاداش گذاشت.

خبر ورزشی: اولین بار احمد نوراللهی در مصاحبه با خبرورزشی لو داد که در فینال جام حذفی پارسال برانکو از جیب خودش برای بچه‌ها پاداش گذاشت.

وقتی از کاپیتان سوم پرسپولیس پرسیدیم برانکو پس از قهرمانی جام حذفی چقدر به شما پاداش داد؟ جواب داد: «رقم دقیقش را الان در ذهن ندارم ولی فراموش نکنید از جیب شخصی خودش به بچه‌ها پاداش داد و نه حساب باشگاه! زمان برانکو هم چهار یا پنج مدیرعامل در پرسپولیس عوض شد، ثباتی نبود ولی این مربی با درایت و از خودگذشتگی توانست تیم را سر پا نگه دارد و ۷ جام با پرسپولیس بگیرد. به نظرم ما با برانکو خوب تا نکردیم.»

روزی هم که کمال کامیابی‌نیا به دفتر خبرورزشی آمد ضمن تأیید حرف احمد نوراللهی گفت: «بله، برانکو قبل از شروع فینال حذفی پارسال به ما گفت اگر قهرمان شوید نفری هزار یورو به شما پاداش می‌دهم. وقتی بازی فینال را بردیم و قهرمان شدیم هنوز عرق تن ما خشک نشده بود که جیرینگی این مبلغ را پرداخت و به نفرات ذخیره هم هر یک ۵۰۰ یورو پاداش داد. او یک مربی نبود بلکه برای همه ما مثل پدر بود و واقعاً بزرگتری کرد.»

صحبت‌های دو بازیکن کلیدی پرسپولیس در دوران برانکو را خواندید؟ نظرتان چیست؟ به ما که باشد می‌گوییم موفقیت‌های پرسپولیس تصادفی و اتفاقی نبود. برانکو ایوانکوویچ یک مربی با دانش و حرفه‌ای بود که در کنار سختگیری‌های ذاتی ارتباط بسیار خوب و صمیمانه‌ای هم با شاگردانش داشت.

حالا شما بگویید کدام مربی لیگ برتری را سراغ دارید که از جیب شخصی خودش نفری هزار یورو پاداش به بازیکنان تیمش بدهد آن هم در حالی که حقوقش چند ماه عقب افتاده است؟ ما که سراغ نداریم! همان‌طور که خیلی از باشگاه‌ها سراغ ندارند و به جای پیدا کردن چنین مربیانی دنبال راه‌های میانبر برای کسب جام می‌گردند.

انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
08:55 - 1399/03/03
کی گفت تصادفی بود همه میگن مهندسی بود
آقای نوراللهی بازیکن خوب و با اخلاقی هستی قبولت داریم ولی خیلی وزارت ورزش هواتون رو داره خیلی مهندسی وار قهرمانتون میکنه.
Germany
09:00 - 1399/03/03
دقیقا درستی گفتی . موفقیتهای پیروزی مهندسی شده و زیر سایه لابی و فساد فدراسیون و چرک بازی بازیکنان و رسانه های مزدور بوده است.
Iran, Islamic Republic of
09:48 - 1399/03/03
ههه. برانکو در یک امتیاز لنگ هم سهم نداشت. همه را تاج و وزیر ورزش ردیف میکردند
Iran, Islamic Republic of
09:51 - 1399/03/03
معلومه که تصادفی نبود هماهنگ از بیرون از داوارن تا فدراسیون کمیته نه انضباطی تا وزارت جونشون و هدایتیها و پول دادندها به این اون
Iran, Islamic Republic of
10:14 - 1399/03/03
واقعا هم تصادفی نبود چون یک مشت وکیل،وصی از جمله وزیر،تا نمایندگان و...... گرفته پشت سر تیم بودند.کی گفته تصادفی بوده خواهشا زحمات ان عزیزان را هدر ندهید.
Iran, Islamic Republic of
10:26 - 1399/03/03
چه با این چه با یحیی چه با ابرام چرخی هدف شیخ تبخیر،وزیره،داوران توپ‌به زمین انداختن تیم حکومتی ودادن جام های اسنپی به اشون هست ولاپوشونی گندکاری هاشون مثل جریان طارمی!
پاسخ ها
کیسه تِرِکون
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۳
به کوری چشم همه‌ی «کیسه کش ها» و «کیسه چی ها»! بگو ماشاالله!!
میدونیم این کار‌ها برای شماها تعریف نشده است. شماها سال‌ها است با معیارهای انسانی فاصله گرفته اید و وارد فاز زباله صفتی شدید. و از قضا همه چیز رو هم مثل خودتون می‌بینید!!
Qatar
12:38 - 1399/03/03
موفقيتهاي ارتش سرخ براي بعضيا خيلي سوزش داره
Iran, Islamic Republic of
13:46 - 1399/03/03
چون بابا مسعووووودشون کارهاشو سروقت و به موقع انجام میداد و به داد تیم سوم پایتخت میرسید
Iran, Islamic Republic of
15:29 - 1399/03/03
برانکو یک مربی بزرگ با دانش با قلبی بسیار مهربان بود همین مربی های لیگ خودمان ایرانیش را میگویم کدامش حاضر است ۱۰ دلار به بازیکن پاداش بدهد اما برانکو بزرگ ۱۰۰۰ یورو میدهد از جیب خودش بخاطر این بود ۱۱ تا بازیکن مصدوم و محروم با دست وپا وشانه و سر شکسته به فینال اسیا رفتن ولی انجا دیگه زورشان نرسید کاری که برانکو در سه فصل یه تیم مریض وبیمار را به قله اوج رساند بدون کوچکترین حمایتی کسانی که برای کیروش گریبان پاره کردند اگر برانکو امکانات و بازیکن های کیروش را داشت محال بود قهرمانی نیاورد اما چه سود در مملکت ما بعضی ها خود رابه کوری و نشنیدن زده اند لمپنی مانند کیروش را بزرگ و درحق بزرگی چون برانکو جفا میکنند ننگ بر چنین سودجو هایی
Iran, Islamic Republic of
16:01 - 1399/03/03
ماهم قبول داریم تصادفی نبوده چون آقاسلطانیشون خیلییییییی بهشون کمک کرده درسته لنگیاقدرنشناسن ولی همه میدونن چه کمکایی شده زنده بادتاجیا
Iran, Islamic Republic of
17:27 - 1399/03/03
بله . ماهم قبول داریم مهندسی شده بود . آقای سلطانیفر پدری کرده در حق پرسپولیس .تیمی که همیشه ته جدول دست و پا میزد تا داره پز جامهایی که بابا سلطانی آورده رو میده
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج