شباهت «دوم» و «سوم» خرداد از نگاه معین
۹۹۷۸۱۸
۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰
۲۷۳۴ 
یک فعال سیاسی اصلاح طلب با نگارش متنی به شباهت دو تاریخ سیاسی، دوم خرداد سالگرد پیروزی اصلاح‌طلبان در انتخابات و سوم خرداد سالگرد آزادی خرمشهر پرداخت.

خبرگزاری ایسنا: یک فعال سیاسی اصلاح طلب با نگارش متنی به شباهت دو تاریخ سیاسی، دوم خرداد سالگرد پیروزی اصلاح‌طلبان در انتخابات و سوم خرداد سالگرد آزادی خرمشهر پرداخت.

مصطفی معین وشت:

«هر چند میان دو رخداد تاریخی ۲ خرداد ۷۶ و ۳ خرداد ۶۱ پانزده سال فاصله وجود داشت، اما از ویژگی های مشترکی برخوردار بودند!

یکی در شرایط جنگی نابرابر و دیگری در رقابتی نابرابر، پیروزی ملت را در پی داشتند. بهترین جوانان کشور از نظر خلوص، آگاهی و آرمانخواهی نقش اول را در هر دو پیروزی بر عهده داشتند. فتح خرمشهر را امام "نصرت الهی" (خرمشهر را خدا آزاد کرد) دانستند و انتخابات دوره هفتم ریاست جمهوری (فتح قلوب) را رهبری "حماسه مردمی" نامگذاری کردند. شاخص ترین چهره‌های آن نبرد نظامی(علی صیاد شیرازی) و آن رقابت سیاسی(سید محمد خاتمی)، شخصیت هائی اخلاقی، متعهد، مظلوم و محبوب بودند.

ولی قدرناشناسی و کفران نعمت، باعث محروم ماندن مردم از سرمایه‌های نمادین و ارزشمند ملی خود می‌گردد.»

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:6
Iran, Islamic Republic of
09:07 - 1399/03/03
کیاباکی مقایسه می کنی،همان خاتمی که قسم جلاله خورداگربه روحانی رای بدهید وضع اقتصادی و معیشتی خوب می شود.
Iran, Islamic Republic of
09:15 - 1399/03/03
آقای معین اصلا سوم خرداد با دیگر روزها قابل قیاس نیست .مقایسه جانبازی سربازان وطن وغیرت با یک حزب ویا جناح منفعل قابل قبول نیست .
Iran, Islamic Republic of
09:48 - 1399/03/03
اشتباح فاحش رهبران اصلاحات این بود که از میان کروبی ومعین معین را ترجیح دادند بجز آن پستی که خاتمی به این آقا دادند طی این مدت نشان خاصی این آقا ندیدم
Iran, Islamic Republic of
10:07 - 1399/03/03
چرت و پرت نگو
دوم خرداد کشور رو به نابودی سوق داد
هنوز داریم تاوان دوم خرداد رو میدیم
پاسخ ها
عبدی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۳
توهم شمارا کور کرده اخ مرد ناحسابی چی را با چی مقایسه می کنی دوم خرداد بر اثر جهل و انتخاب غاط کشور به سوی ناهنجاریها وانحطاط رفت مشکل شما بی بصیرتی است. دیگه.از این چرت وپرت ها نگو
Iran, Islamic Republic of
10:48 - 1399/03/03
احسنت این مرد مرد بزرگی است هر چند فرصت خدمت به او داده نشد و نیافت من از رزمندگان دفاع مقدس بوده ام و گفته ایشان و حتی قیاس ایشان را تایید می کنم و حق می دانم ما خیلی ها رو که صاحب فکر و اندیشه برای خدمت به مردم بودند را حذف کردیم که نباید اینگونه می شد
Iran, Islamic Republic of
19:30 - 1399/03/03
خیلی قشنگ ومتین بود
Iran, Islamic Republic of
23:05 - 1399/03/04
وقتی نظرات را منعکس نمی کنید چرا می گوئید نظر بدهید خجالت خوب چیزیه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج