نصرتی: با برگزاری مسابقات حق به حقدار می‌رسد
۹۹۷۹۷۳
۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۴
۸۶۱ 
سرمربی تیم فوتبال گل‌ریحان البرز گفت: قطعا بهترین تصمیم برگزاری ادامه مسابقات بود، چون به این شکل، سرمربی تیم فوتبال گل‌ریحان البرز گفت: قطعا بهترین تصمیم برگزاری ادامه مسابقات بود، چون به این شکل، حق به حقدار می‌رسد. حق به حقدار می‌رسد.

خبرگزاری میزان: سرمربی تیم فوتبال گل‌ریحان البرز گفت: قطعا بهترین تصمیم برگزاری ادامه مسابقات بود چون به این شکل، حق به حقدار می‌رسد.

با برگزاری مسابقات حق به حقدار می‌رسد محمد نصرتی در خصوص از سرگیری مسابقات در اوایل تیرماه اظهار داشت: قطعا بهترین تصمیم برگزاری ادامه مسابقات بود چون به این شکل، حق به حقدار می‌رسد. تمام باشگاه‌ها هم به این نتیجه رسیده‌اند که در مسابقات حاضر شوند.

وی ادامه داد: در مسابقات باید تمام پروتکل‌های بهداشتی رعایت شود تا بازیکنی یا اعضای کادرفنی تیمی دچار این بیماری نشوند. البته باید قبل از مسابقات از تمامی بازیکنان آزمایش کرونا گرفته شود تا بازیکنی آلوده به این ویروس نباشد و به بازیکنان دیگر سرایت ندهد.

سرمربی تیم فوتبال گل‌ریحان البرز گفت: باید دست به دست دهیم تا این ویروس را ریشه‌کن کنیم. بالاخره این اتفاقی است که تا به حال رخ نداده بود و همه مردم جهان را غافلگیر کرد و فوتبال هم از این مسئله مستثنی نیست. نمی‌شود همه مشاغل آزادانه کار کنند، اما فوتبال تعطیل باشد.

نصرتی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم همه تیم‌ها بهداشت فردی و عمومی رعایت کنند تا این نُه هفته هم به سلامت به پایان برسد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج