چرا با تمرین مخفیانه تیم‌ها برخورد نشد؟
۹۹۸۱۶۱
۰۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۹
۸۸۶ 
مصاحبه امروز سخنگوی فدراسیون پزشکی ورزشی با خبرگزاری ایرنا یک نکته قابل توجه دارد. رضا سعیدی در این مصاحبه و در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود استقلال یک روز زودتر از زمان مقرر تمرینات خود را آغاز کرده، گفته: اگر این تیم تمریناتش را از موعد مقرر زودتر آغاز کرده باشد، ما گزارشمان را به سازمان لیگ، وزارت ورزش و جوانان و سایر نهادهای مربوطه ارسال می‌کنیم چرا که ما نقش و وظیفه اجرایی نداریم.

آی اسپورت: مصاحبه امروز سخنگوی فدراسیون پزشکی ورزشی با خبرگزاری ایرنا یک نکته قابل توجه دارد. رضا سعیدی در این مصاحبه و در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود استقلال یک روز زودتر از زمان مقرر تمرینات خود را آغاز کرده، گفته: اگر این تیم تمریناتش را از موعد مقرر زودتر آغاز کرده باشد، ما گزارشمان را به سازمان لیگ، وزارت ورزش و جوانان و سایر نهادهای مربوطه ارسال می‌کنیم چرا که ما نقش و وظیفه اجرایی نداریم.

این بحث در شرایطی مطرح شده که استقلال از دیروز تمریناتش را شروع کرده است. طبق اطلاعیه 28 اردیبهشت ستاد مقابله با کرونا در ورزش، تمرین تیم‌ها از روز اول خرداد مجاز بوده و استقلالی‌ها از دوم خرداد استارت زده‌اند و معلوم نیست به چه دلیل بحث تمرین پیش از موعد مقرر این تیم به میان آمده است.

از طرف دیگر در روزهایی که تمرینات تیم‌ها ممنوع بود خبر تمرین کردن چند تیم رسانه‌ای شد و در حالیکه وزارت ورزش از برخورد انضباطی و حتی قضایی با این تیم‌ها خبر داده بود اما هیچ اتفاقی در این زمینه رخ نداد تا چند تیم بدون مشکلی، تمریناتشان را در روزهای کرونایی ادامه بدهند. حالا اینکه چرا اسم استقلال این وسط مطرح شده، سوالی است که هنوز کسی پاسخش را نمی‌داند اما باید از وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ پرسید که چرا برخی تیمها تمرین کردند و آنها بازخواست نشدند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:43 - 1399/03/04
چون مسعود جان رو دارن و جامهای حلبی انتظارشونو میکشه
Iran, Islamic Republic of
00:44 - 1399/03/04
چرا بخاطر اینکه تاج تیم شاه بود الان اینقدر بهش ظلم میکنن?
Iran, Islamic Republic of
00:56 - 1399/03/04
فکرکنم‌ الان دیگرثابت شده که دستهای پنهانی وجودداردکه میخواهدجایگاه تیم استقلال رازیرسوال ببرد،چرامسولان ورزش کشورباین امررسیدگی نمیکنند،؟؟تخلف ازهرتیمی سرزده باشدبایدباان تیم برخوردشود،آقایان چرادربین این همه مسایل پای تیم استقلال به میان کشیده میشودجای تعجب نیست؟؟ برای مسولین این سوال بوجودنمی آیدکه چرابایداسم تیم استقلال به وسط کشیده بشود؟؟
Iran, Islamic Republic of
01:13 - 1399/03/04
تیم ها نبودن و یک تیم بودن اون هم سوگلی وزارت جعل سند کردن کسی نتوانسته حرفی بزنه اینا ک هیچی نیست
Iran, Islamic Republic of
01:32 - 1399/03/04
معلومه از ی بچه هم بپرسی میدونهاین کارها عادی شده.جواب رو برو از پدرخوانده پرسپولیس بپرسید.هنوز لیگ شروع نشده ا.انگشت اتهامات رفت بسوی استقلال.وای بروزیکه بازیها شروع بشه.
Iran, Islamic Republic of
01:41 - 1399/03/04
فضول رو بردن جهنم گفت هیزمش تره
Iran, Islamic Republic of
01:48 - 1399/03/04
آخه تیمهای سوگولی که بازخواست نمیشند. بیچاره تیمهای شهرستانی
Iran, Islamic Republic of
02:32 - 1399/03/04
خوب نباید به همه گیر داد،برخی تیمها حق دارن هرکاری بکنن، چون وزیر و سفیر و حکومت با اوناست، ولی کاش سوال میکردی چرا استقلال ا ز جمعه تمریناتشو شروع کرده؟
نه اینکه یه تیمی یه ماه قبل عکس بازیکناش درحال تمرین منتشر شد،
آخه اونا هرکار بکنن، حق دارن
Iran, Islamic Republic of
02:34 - 1399/03/04
چون فقط بفکر نابودی استقلال هستند چون از استقلال میترسند .چند تیم جلوتر تمرین کردن کسی چیزی نگفت لنگ حقیر چند روز جلوتر تمرین کرد کسی چیزی نگفت ...
Iran, Islamic Republic of
18:50 - 1399/03/04
اگر استقلال نبود اینا دیگه حرفی برای گفتن مگه داشتند
آقا من یه پیشنهاد دارم هر سال یه جام درست کنند بدهند به لنگی و اصلا بقیه تیم ها لیگ جدایی برگزار کنند تا فوتبال ایران جذاب بشه تا عمو مسعود هست وضعیت همین خواهد بود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج