منچستریونایتد به دنبال هافبک استون ویلا
۹۹۸۴۶۶
۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۴
۱۵۲۸
آلن هوتان همبازی سابق گریلیش معتقد است که اگر استون ویلا مبلغ ۸۰ میلیون پوند از منچستر برای گریلیش درخواست کند، قطعاً او ارزش این قیمت را خواهد داشت.

خبرگزاری میزان: آلن هوتان همبازی سابق گریلیش معتقد است که اگر استون ویلا مبلغ ۸۰ میلیون پوند از منچستر برای گریلیش درخواست کند، قطعاً او ارزش این قیمت را خواهد داشت.

بر اساس اعلام سایت Manchester Evening News، منچستریونایتد گریلیش را به مدیسون ترجیح می‌دهد، زیرا فکر می‌کنند که جیمز مدیسون قرارداد خود را با لسترسیتی تمدید خواهد کرد.

هوتان در مورد گریلیش گفته است: قطعا ۸۰ میلیون پوند مبلغ بالایی است، ولی از نظر من او ارزش این مبلغ را دارد زیرا گریلیش بازیکن با کیفیتی است و می‌تواند یک تیم را متحول کند. شما می‌دانید که من تمام بازیکنان استون ویلا را دوست دارم و قصد توهین به هیچکدام از آن‌ها را ندارم، اما به نظرم گریلیش می‌تواند در چهار تیم برتر انگلیس بازی کند.

وی ادامه داد: او کیفیت بالایی دارد و به نظرم قیمتش منطقی است. شاید اتفاقات پس از ویروس کرونا بر این انتقال تاثیر بگذارد، اما من فکر می‌کنم که این مسئله برای تمام باشگاه‌ها وجود دارد و فقط مختص به منچستر نیست.

حال باید دید که آیا منچستر می‌تواند بودجه کافی برای انتقال سانچو و گریلیش را تامین کند یا نه، زیرا جیدون سانچو هم یکی دیگر از اهداف اصلی منچستر است. هرچند منابع ما متوجه شده‌اند که منچستر علاوه بر گریلیش و سانچو، می‌خواهد انتقال جود بلینگام را هم در همین تابستان نهایی کند. اد وودوارد، مدیر اجرایی منچستر چندی پیش تایید کرده بود که تابستان پیش رو مانند سال‌های گذشته نیست، زیرا ویروس کرونا بر توان مالی باشگاه‌ها تاثیر گذاشته است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج