رئال مادرید به دنبال فتح همه جام‌هاست
۹۹۹۵۷۲
۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۱
۹۶۳
مارکو آسنسیو:
مارکو آسنسیو، ستاره اسپانیایی رئال مادرید مدعی شد روزهای دشواری را پشت سر گذاشته است.

ورزش سه: مارکو آسنسیو، ستاره اسپانیایی رئال مادرید مدعی شد روزهای دشواری را پشت سر گذاشته است.

مارکو آسنسیو در همان روزهای ابتدایی فصل دچار مصدومیت شدیدی شد و احتمال داشت اگر مسابقات به علت شیوع ویروس کرون به تعویق نیفتد، حتی کل فصل را نیز از دست بدهد. اما حالا این ستاره جوان در هفته های اخبر در تمرینات گروهی تیمش شرکت کرده و در مصاحبه ای با تلویزیون باشگاه رئال مادرید از اهداف این تیم در ادامه فصل سخن گفته است.

مارکو آسنسیو گفت: "من احساس خیلی خوبی دارم. هفته اول بازگشت به تمرینان و حضور در کنار هم تیمی هایم متفاوت بود. سازگاری من مناسب بوده است. زانویم خوب جواب می دهد و حقیقت این است که من از نظر جسمانی در شرایط کاملا مناسبی قرار دارم.

انتظارم برای بازگشت بسیار طولانی بود، من تلاش زیاد و مهمتر از همه صبر زیادی داشته ام، زیرا دیدن تمرین کردن روزانه بازیکنان آنهم در حالیکه شما در اتاق فیزیوتراپی هستید، چیزی بود که من را آزار داد. حالا من در کنار دیگر بازیکنان در زمین بازی حضور دارم و این برایم مهم است. در واقع این انتظار ارزش آن را داشت. ما واقعا می خواهیم لالیگا شروع شود و بازی هایی که تکلیف عنوان قهرمانی را روشن می کنند برگزار شوند. ما می دانیم که آنها مسابقات زندگی یا مرگ هستند. در همه بازی های باقی مانده باید در بهترین شرایط در میدان حاضر شویم و ما می خواهیم فاتح تمام جام های باقیمانده شویم."

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج